علی جلیلیان

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس؛

غرب‎زده‎ها در پسابرجام می‎خواهد کشور را زیر سلطه ببرند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه غرب زده ها ممکن است از شرایط پسا برجام سوء استفاده کنند، اظهار کرد: آنها می خواهند از وضعیت موجود، کشور را زیر سلطه ببرند تا به زمان قبل از انقلاب برگردیم.

 

 به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از تهران نیوز، علی جلیلیان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع معنای نفوذ در شرایط ایجاد شده در پسا برجام، گفت: مسئولان باید تحت هر شرایطی مطیع امر رهبری باشند و پشت سر ایشان حرکت کنند.
وی با بیان اینکه غرب زده ها ممکن است از شرایط پسا برجام سوء استفاده کنند، اظهار کرد: آنها می خواهند از وضعیت موجود، کشور را زیر سلطه ببرند تا به زمان قبل از انقلاب برگردیم.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه با تکیه بر نیرو و توان داخلی استقلال بدست آمده برای کشورمان را حفظ خواهیم کرد، افزود: باید جلوی راه نفوذ غربی ها بسته شود.
جلیلیان با تاکید براینکه نفوذ دارای ابعاد اقتصادی، اجتماعی و غیره است، ادامه داد: البته ممکن است افرادی نفوذ سیاسی کرده باشند و تحت عنوان جریانی وجود داشته باشند ولی باید هوشیار بود.
وی ضمن یادآوری اینکه نتیجه رابطه با آمریکا در کشورهایی نظیر عراق و افغانستان مشخص شده و هم اکنون مردم این کشورها در شرایط نا مناسبی هستند، خاطرنشان کرد: ایران نیاز برگشت به رابطه سابق با آمریکا ندارد و با حفظ استقلال و تکیه بر فرهنگ ایرانی – اسلامی و توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی راه خود را ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/ن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.