در روز قدس:

غریو مرگ بر اسرائیل و محکومیت پروژه آمریکایی صهیونیستی معامله قرن توسط مردم شهریار+تصاویر

مردم مسلمان و انقلابی شهریار با غریو مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از مظلومان عالم و به ویژه ملت ستم دیده فلسطین و نه به پروژه آمریکایی صهیونیستی معامله قرن را ابراز کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، با وجود گرمای طاقت فرسا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم مسلمان و انقلابی شهریار با غریو مرگ بر اسرائیل حمایت خود را از مظلومان عالم و به ویژه ملت ستم دیده فلسطین ابراز کردند.

راهپیمائی روز جهانی قدس با حضور حداکثری و با شکوه مردم شهریار برگزار شد. مردم همیشه در صحنه شهریار با لبیک گفتن به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حضور حداکثری در روز جهانی قدس، به خیابان ها آمده و با مشت هایی گره کرده فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و بیزاری و انزجار خود را از رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی و نه به پروژه آمریکایی صهیونیستی معامله قرن را اعلام کردند.

مردم شهریار این بار هم با حضور کم نظیر و چشمگیر خود در این راهپیمائی حماسه ای دیگر خلق کردند و نشان دادند که همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران و حامی مردم بی گناه و مظلوم فلسطین اشغالی هستند و حتی گرمای طاقت فرسای هوا و عطش ناشی از روزه در ماه مبارک رمضان نیز جلو دار آن ها نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.