امام جمعه شهریار

امام جمعه شهریار:

فتنه ۸۸ خسارات سنگینی به مملکت وارد کرد/ هدف فتنه‌گران تقابل با مسیر اهل بیت و حکومت قرآن بود /والدین مراقب دامهای دشمن برای فرزندانشان باشند

امام جمعه شهریار با اشاره به ایام فتنه ۸۸ و فجایع روزعاشورای همان سال گفت: شعار فتنه‌گران “مرگ بر اصل ولایت فقیه” و “انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است” بود و این یعنی ضدیت با جانشینی امام زمان و حکومت قرآن و راه و مسیر اهل بیت، آنان با اصل دین و قرآن دشمنی داشتند و انتخابات بهانه‌ای بیش برایشان نبود که به فضل الهی فتنه ی آنان با درایت مقام معظم رهبری خنثی شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حجت‌الاسلام والمسلمین موسی سالمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش و عبادی سیاسی جمعه که با حضور پر شور عاشقان آل‌الله و اقشار مختلف مردم شهریار در مصلی امام خمینی این شهر برگزار شد، پس از دعوت همگان به تقوای الهی و تسلیت شهادت امام سجاد(ع) اظهار داشت: امسال با همکاری دستگاه‌های مختلف موضوع ساماندهی ایستگاه‌های صلواتی به خوبی اجرا شد و هدف ما در شورای فرهنگ عمومی شهرستان جمع آوری تمامی ایستگاه‌های صلواتی نبود، بلکه رفع مزاحمت برای عبور و مرور شهری دلیل اصلی این ساماندهی بود.

سالمی با اشاره به هفته اولیا و مربیان گفت: حضور و پیگیری والدین در امر تربیت فرزند و دانش‌آموزان از واجب ترین وظایف پدر و مادر است و نباید گرفتاری روزمره خانواده‌ها را از شرکت در جلسات اولیا و مربیان باز دارد. دشمن برای جوانان و فرزندان ما دام پهن کرده و باید والدین برای تربیت فرزندان خود وقت بیشتری گذاشته و پیگیری کنند.

امام جمعه شهریار با اشاره به مسائل روز و موضوع سرشماری نفوس و مسکن گفت: مردم به موضوع سرشماری اینترنتی عنایت داشته باشند و این سرشماری در موضوعات کلان تصمیم گیری موثر است و مردم فکر نکنند که قرار است موضوعات خصوصی از قبیل مال و اموال و مقدار دارایی را از آنان سوال ‌کنند بلکه تنها سوال، تعداد افراد و مستأجر بودن آنان است.

موسی سالمی تصریح کرد: امام حسین(ع) درس ظلم ستیزی را به همه اعصار عالم عنایت کرد، اما بعضی‌ها میگویند چرا مدام دشمن تراشی کرده و خشونت را ترویج می‌کنید، این افراد نمی‌‍‌دانند که اسلام دین تدبر، معرفت، عقلانیت، تفکر، علم، رحمت و فضل است اما همین اسلام اگر ببیند کسی منطق و فهم و تدبر نمی‌فهمد با شمشیر به وی حالی می‌کند.

وی گفت: درس دیگر امام حسین(ع) این است که در مقابل دشمن کوتاه نیامده و قرآن نیز میفرماید خوب نیست افراد زبان به بدی و لعن بلند کند اما در جایی که ظلمی صورت گرفت باید صدای حق طلبی و ظلم ستیزی بلند شود و اباعبدالله(ع) بین جنگ و بیعت با کفر و ظلم زمان خویش، ندای هیهات من الذّله سرداد.

امام جمعه شهریار با اشاره به ایام فتنه ۸۸ و فجایع روزعاشورای همان سال تصریح کرد: مقام معظم رهبری آن شاگرد مکتب امام حسین(ع) در هر سخنرانی این موضوع را بیان کردند و آقا فرمودند ظلمی که سران فتنه به مملکت کردند سالهای بعد مشخص می‌‌شود چقدر سنگین بوده است.

وی گفت: شعار فتنه‌گران "مرگ بر اصل ولایت فقیه" و "انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است" بود و این یعنی ضدیت با جانشینی امام زمان و حکومت قرآن و راه و مسیر اهل بیت، آنان با اصل دین و قرآن دشمنی داشتند و انتخابات بهانه‌ای بیش برایشان نبود که به فضل الهی فتنه ی آنان با درایت مقام معظم رهبری خنثی شد.

نماز جمعه شهریار

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.