مهندس

فرماندار شهریار:

فرمانداری آماده همکاری متقابل با مهندسان شهریار است /موضوع استحکام بناها در این حوزه ساخت حائز اهمیت است

فرماندار شهریار گفت: مهندسی تلفیقی از «علم» و «فن» و «هنر» است که تجمیع مطلوب این موارد با یکدیگر نتایج مناسبی را برای جامعه در بر دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،  همایش تشکل های مهندسان ساختمان منطقه غرب استان تهران به مناسبت بزرگداشت مقام خواجه نصیرالدین طوسی با حضور محمودی شاه نشین نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، اعضای کانون مهندسین ساختمان ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهریار برگزار شد.

مهندس نوراله طاهری فرماندار شهریار با اشاره به جایگاه ارزشمند مهندسان در جامعه گفت: اگر انتظار داریم که در حوزه های مختلف شهری پیشرفت و توسعه مطلوب حاصل شود، لازمه آن فراگیر کردن نگاه و شیوه مهندسی در همه حوزه ها است.

فرماندار شهریار ادامه داد: مهندسی تلفیقی از «علم» و «فن» و «هنر» است که تجمیع مطلوب این موارد با یکدیگر نتایج مناسبی را برای جامعه در بر دارد.

وی افزود: موضوع زلزله موضوعی فراگیر در ماه های اخیر بوده است به همین منظور لازم است فعالان و مهندسان شاغل در این عرصه دیدگاه ها و نقطه نظرات مهندسی را در این حوزه اعمال کنند چرا که موضوع استحکام بناها در این حوزه بسیار حائز اهمیت است.

طاهری افزود: بهبود وضعیت بافت های فرسوده و ارتقای سیستم حمل و نقل و تولید خودرو از جمله حوزه هایی است که مهندسین با عملکرد مناسب خود در آن می توانند زمینه ساز اشتغالزایی برای جوانان شوند.

وی افزود: دولت بسترهای لازم برای عملکرد مهندسی در این حوزه ها را ایجاد کرده است همچنین فرمانداری شهرستان شهریار نیز آمادگی لازم برای همکاری متقابل با مهندسان را دارد.

فرماندار شهرستان شهریار در پایان گفت: با توجه به اینکه مهندسان وظیفه سنگینی بر دوش خود دارند، لازم است برخورد مناسب با کسانی که از این نام سوء استفاده می کنند صورت گیرد .

مهندس

مهندس

مهندس

مهندس

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code