بهرام نیا

نماینده مردم نهاوند در مجلس:

فساد زدایی از دانشگاه آزاد اقدامی کاملا جسورانه بود

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام صورت گرفته در دانشگاه آزاد، حرکت جسورانه و پسندیده‌ای در راستای کاهش بی‌اعتمادی مردم نسبت به مسوولان است، گفت: ما هم به سهم خود از این اقدام پشتیبانی می‌کنیم.

 

به گزارش راه مبین به نقل از فارس، حسن بهرام‌نیا در خصوص تغییر و تحولات صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی و مقابله با رانت و فساد اظهار کرد: جلوی ضرر از هر جایی گرفته شود، منفعت است.

وی با بیان اینکه تاکنون بنا به هر دلیلی نابسامانی مالی در دانشگاه آزاد ادامه داشت که باید با آن برخورد شود، ادامه داد: حسب سخنان دکتر ولایتی در مطبوعات مبنی بر اینکه یکسری از آقایان و فرزندان رئیس دانشگاه آزاد با استفاده از موقعیت شغلی و رانت اطلاعاتی کارهایی در دانشگاه آزاد کشور انجام دادند، تغییراتی در این دانشگاه صورت گرفت که ناشی از جسارت ایشان بوده و جای تحسین دارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ما هم به سهم خود از این اقدام و مبارزه با رانت و فساد پشتیبانی می‌کنیم، افزود: در این راستا اگر هر کاری از دست ما بیاید، همکاری و همراهی می‌کنیم تا مبارزه با فساد استمرار داشته و با افراد متخلف برخورد قضایی شود.

وی با اشاره به اینکه اگر منابعی از دانشگاه آزاد برده شده باید بازگردد، گفت: اقدام اخیر در دانشگاه آزاد حرکت خوبی است و در راستای اعتمادسازی حاکمیت، دولت و دانشگاه آزاد نسبت به مردم صورت گرفته است، زیرا مدتی است موضوعاتی چون فساد در جامعه اثر سوء گذاشته بود.

بهرام‌نیا در پایان سخنانش با تأکید بر اینکه فساد مالی در بانک‌ها و برخی مراکز هم برخی موارد بی‌اعتمادی را در جامعه نسبت به مسوولان ایجاد کرده است، بیان کرد: اقدام صورت گرفته در دانشگاه آزاد، حرکت پسندیده‌ای در راستای کم کردن بی‌اعتمادی مردم نسبت مسوولان است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.