فرودگاه

فشار دولتی ها در پی اقدام انقلابی سپاه فرودگاه+تصویر

شنیده شده برخی دولتی ها از این اقدام انقلابی که در دهه فجر انقلاب صورت گرفته به سپاه فرودگاه فشار آورده اند تا پرچم را از زیر پای مردم بردارند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، سپاه فرودگاه در اقدامی انقلابی و در پاسخ به فرمان اخیر ترامپ مبنی بر تحریم ایرانی ها برای حضور در خاک مریکا، پرچم این کشور را در گیت بازرسی فرودگاه مهرآباد زیر پای مردم انداخت که با استقبال مردم انقلابی مواجه شد.

اما شنیده شده برخی دولتی ها از این اقدام انقلابی که در دهه فجر انقلاب صورت گرفته به سپاه فرودگاه فشار آورده اند تا پرچم را از زیر پای مردم بردارند.

 این در حالی است که برخی کانال های تلگرامی ضد انقلاب این از این اقدام سپاه فرودگاه عصبانی شده و شدیدترین توهین ها را به سمت این مجموعه عنوان کردند.

از سوی دیگر مردم پس از مشاهده این اقدام خواستار پرچم رژیم صهیونیستی شده اند تا آن را نیز لگد مال کنند، اما سوال اینجاست چرا دولتی ها از لگد مال کردن پرچم دشمنان نظام ناراحت شده اند؟

آیا اقدام توهین آمیز اخیر ترامپ جای ماله کشی دارد که به سپاه فرودگاه فشار وارد می کنند که پرچم آمریکا لگد مال نشود.

گویا هنوز برخی ها در داخل چشم امید به امریکا دارند و بیش از آنکه به فکر اقدام متقابل در مقابل آمریکا باشند نهادهای انقلابی را همسو با ضد انقلاب زیر سوال می برند.

فرودگاه

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.