صیفوری

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهریار:

فعالیت آقایان و بانوان در ۳۹ رشته ورزشی مختلف در شهریار/امیدواریم روند رو به رشد موفقیت های ورزشی ادامه داشته باشد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهریار گفت: یکی از نقاط قوت ورزش شهرستان شهریار حضور قدرتمندانه بانوان و آقایان در رشته های مختلف ورزشی است که جا دارد به همین خاطر از روسای هیئت های ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهریار در اولین نشست مشترک با هیئت  های ورزشی ضمن اشاره به پیشرفت ورزش در این شهرستان گفت: خوشبختانه ورزش در سطح شهرستان شهریار روند روبه رشدی دارد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهریار ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا این روند رو به رشد ادامه داشته و با بهره گیری از توانمندی های موجود، زمینه حضور تیم های ورزشی را در قابت های مختلف فراهم کنیم.

علیرضا صیفوری افزود: شهرستان شهریار در رقابت های ورزشی رتبه های چشمگیری بدست آورده است که همواره یکی از بازوان قدرتمند استان تهران به حساب می آید چرا که ورزشکاران این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی همواره موفق هستند.

صیفوری ادامه داد: یکی از نقاط قوت ورزش شهرستان شهریار حضور قدرتمندانه بانوان و آقایان در رشته های مختلف ورزشی است که جا دارد به همین خاطر از روسای هیئت های ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

وی گفت: اداره ورزش و جوانان در تلاش است تا امکانات و زمینه فعالیت شهروندان عزیز در رشته های ورزشی دلخواه آنان را فراهم آورد چرا که در این صورت ورزشکاران شهرستان شهریار در تمامی رشته های ورزشی آماده رقابت خواهند بود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهریار بیان کرد: مجموعا ۳۹ هیئت ورزشی در سطح شهرستان شهریار فعالیت می کنند و آمادگی ثبت نام از علاقه مندان به ۳۹ رشته ورزشی مختلف را دارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش مضاعف هیئت های ورزشی شهرستان شهریار شاهد ارائه برنامه های مدون در جهت ارتقاء ورزش شهرستان باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.