تاج:

قصد نداریم برای کیروش تعیین تکلیف کنیم

رییس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات حاشیه ای اطراف تیم ملی بزرگسالان و اظهارات کارلوس کی روش و امیر عابدینی گفت: یک صحبتی را عابدینی انجام داده و کی روش هم معترض شده است. واقعیت این است که ما تصمیمی برای بعد از بازی با سوریه نداریم و اصلا قصد تعیین تکلیف برای کی روش نداریم. این صحبت ها نبوده و این را قبلا گفتم. باید اتفاقات را مدیریت کنیم.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، مهدی تاج در مراسم استقبال از تیم ملی جوانان ایران که به تازگی سهمیه جام جهانی را به دست آورده اظهار کرد: ارزیابی من از مجموعه این تیم مثبت است. با برنامه ریزی فدراسیون فوتبال، تیم های جوانان، نوجوانان، فوتبال ساحلی و فوتسال به جام جهانی برویم و آخرین هدف هم صعود تیم ملی بزرگسالان است که در حال حاضر شرایط خوبی دارد. اگر تیم بزرگسالان صعود کند در پنج رده مختلف به جام جهانی رفته ایم که بی سابقه است. این برای فوتبال کشور هم بسیار خوب است.

 

او ادامه داد: جوانان ما به مدت ١٦ سال به جام جهانی صعود نکرده بود. ۴۰ هم سال هم در خارج از خانه نتوانسته بودیم این اتفاق را رقم بزنیم. این اتفاق خوبی بود. خیلی خوشحالم که امروز در فرودگاه حضور دارم و در بحرین هم به این تیم سر زدم. ما ریسکی را برداشتیم. آن هم اعزام تیم به بحرین بود. ما مجوز شورای برون مرزی برای اعزام به بحرین را نداشتیم اما با همکاری برخی از دوستان تیم را اعزام کردیم. ما با بحرین مراوده سیاسی نداریم اما با مسئولین صحبت کردیم و جای تشکر دارد. محبت کردند و کمک کردند تا این تیم را اعزام کنیم. حاصل این شد که به جام جهانی رفتند. این تیم الان هم قهرمان است. به عربستان هم به خاطر ناداوری ها باخیتم. دوست ندارم از داور اسم ببرم اما آقای پیروانی از اتفاق رخ داده در زمین ناراحت بود.

 

رییس فرداسیون فوتبال درباره پرداخت پاداش به این تیم و تمدید قرار داد به امیر حسین پیروانی، گفت: امیر حسین پیروانی حفظ می شود. محمد ناظم الشریعه  و عباس چمنیان هم حفظ می شود. در حال حاضر قرار داد سرمربی تیم فوتسال در حال نهایی شدن است. پس از این هم من به بحرین رفتم و در آنجا پاداشی را پرداخت کردم. من عدد ناچیزی را قبل و بعد از اعزام به تیم دادم. پاداشی را هم در مراسمی به بازیکنان خواهیم داد.

 

تاج درباره موفقیت تیم های ملی با توجه به امکانات کم فدراسیون فوتبال اظهار کرد: غیرت ایرانی را ملاک می دانم و مدیریتی که دوستان انجام می دهند. ما با حداقل ها کار می کنیم. همانطور که گفتم با ۱۶۷ میلیون دلار در سال تیم های ملی خود را آماده می کند اما تیم جوانانش در مسابقات حذف شد. حداقل ها وجود دارد. تیم ما خوب است و کشور پهناوری داریم. ما اگر دست به دست هم بدهیم به جام جهانی می رویم.

 

رییس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات حاشیه ای اطراف تیم ملی بزرگسالان و اظهارات کارلوس کی روش و امیر عابدینی گفت: همیشه این حاشیه ها بوده است. نوع رفتار ها باید مدیریت شود که این کار را می کنیم. یک صحبتی را عابدینی انجام داده و کی روش هم معترض شده است. واقعیت این است که ما تصمیمی برای بعد از بازی با سوریه نداریم و اصلا قصد تعیین تکلیف برای کی روش نداریم. این صحبت ها نبوده و این را قبلا گفتم. باید اتفاقات را مدیریت کنیم.

 

او درباره مبلغ بالای سنوات بازنشسته های فدراسیون فوتبال نیز گفت: باید قانون را اجرا کنیم. عدد ناچیز نیست. نحوه اجرا و محاسبه مهم است. عددی که کارکنان ما به دنبال آن هستند مورد قبول سازمان بازرسی نیست و اعتقادش این است نباید از ابتدا این رقم محاسبه شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.