سالمی

لزوم احداث کلانتری های بیشتر احساس می‌شود /برخی سودجویان معیشت مردم را هدف گرفته‌اند

امام جمعه شهریار گفت:با توجه به تمرکز جمعیت بالا در شهرستان شهریار لزوم احداث کلانتری های بیشتر احساس میشود همچنین شورا و شهرداری و نیروی انتظامی باید بیش از گذشته در جهت حفظ امنیت و آرامش شهروندان تلاش کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حجت الاسلام و المسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه که در مصلی امام خمینی این شهر برگزار شد،ضمن اشاره به مناسبت های پیش روی در این هفته گفت: از جمله مناسبت هایی که در این هفته پیش روی داریم روز بزرگداشت فرماندهان دفاع مقدس است .
امام جمعه شهریار بیان کرد: روز آتش نشانی و ایمنی از جمله مناسبت های دیگر پیش روی است.در حقیقت میتوان گفت فعالان این عرصه از جان خود گذشته اند به همین دلیل امیدواریم مسئولان شهرستان شهریار توجه ویژه به این قشر داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین سالمی گفت:با توجه به تمرکز جمعیت بالا در شهرستان شهریار لزوم احداث کلانتری های بیشتر احساس میشود همچنین شورا و شهرداری و نیروی انتظامی باید بیش از گذشته در جهت حفظ امنیت و آرامش شهروندان تلاش کنند.
وی گفت:با توجه به وسعت شهرستان شهریار باید سازوکاری اندیشیده شود که هیئات عزاداری در یک محل مناسب سامان دهی شوند چراکه به جای به رخ کشیدن برخی امور باید به صورت واقعی برای امام حسین عزاداری کنیم.
سالمی گفت:دشمنان ایران اسلامی از همان اوایل انقلاب در تلاش بودند تا تاثیر انقلاب در دنیا را کم کنند به همین دلیل جنگ تحمیلی را به راه انداختند اما ملت ما به یاری خداوند پیروز این جنگ شد.
امام جمعه شهریار افزود:یکی دیگر از موضوعاتی که برخورد قاطع مسئولان را میطلبد موضوع مقابله با قاچاقچیان و سودجویان است اگر این مورد عملی شود بسیاری از مشکلات مردم کم میشود و کسی جرئت نمیکند که مشکلی در معیشت مردم ایجاد کرده و از آن سود ببرد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code