شهریار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار عنوان کرد؛

لزوم احداث ۲۸۰ کلاس درس تا پایان برنامه ششم توسعه در شهریار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار از لزوم احداث ۲۸۰ کلاس درس تا پایان برنامه ششم توسعه در شهریار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار از لزوم احداث ۲۸۰ کلاس درس تا پایان برنامه ششم توسعه در شهریار خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار در همین رابطه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به ظرفیت آموزش و پرورش شهرستان شهریار و جمعیت دانش آموزی آن، لزوم احداث ۲۸۰ کلاس درس در این شهرستان به چشم می خورد.

وی بیان کرد: شهرستان شهریار با دارا بودن ۱۶۰ هزار دانش آموز و ۷ هزار پرسنل فرهنگی یکی از بزرگترین مجموعه های آموزشی کشور بوده که دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی است.

پارسا افزود: خوشبختانه پروژه های مدرسه شهرک صدف و فرارت که بعد از ۱۰ سال به فراموشی سپرده شده بودند، با همت مسئولین اکنون آماده بهره برداری هستند، همچنین با حضور خیرین مدرسه منطقه رامین نیز احداث شد که مجموع این پروژه های مهم و کارآمد، سرانه آموزشی شهرستان شهریار را افزایش می دهد.

پارسا افزود: قطعا در صورت تغییر رویکرد و نگرش مسئولان به آموزش و پرورش، وضعیت معیشت، رفاه و شرایط اجتماعی معلمان نیز بهبود یافته و دغدغه های حاشیه ای آن ها نیز کاهش پیدا می کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار ادامه داد: یکی از راهکارهای بهبود وضعیت کنونی آموزش و پرورش، مشارکت حداکثری خانواده ها در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش می باشد.

وی بیان کرد: با توجه به افزایش سالانه ۲ هزار دانش آموز در شهریار، لزوم احداث ۲۸۰ کلاس درس تا پایان برنامه ششم توسعه به چشم می خورد.

مجید پارسا مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار در پایان خاطر نشان کرد: احداث ۲۸۰ کلاس درس در کنار ترمیم و بازسازی برخی از مدارس در سطح شهرستان شهریار، مشکل کمبود فضای آموزشی این شهرستان را تا حد زیادی برطرف می کند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.