کلیپ صحبتها و رنج مردم شهر اندیشه در تردد از پل عابر پیاده + فیلم

لطفأ به آخر این کلیپ دقت کنید!!!

با دیدن این کلیپ، به وقوع پیوستن پیش بینی همشهریان از سرنوشت یک پروژه را ملاحظه کنید.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، مدتهاست که مردم صبور شهر اندیشه منتظر نصب پله‌های برقی قسمت منتهی به فاز۱ اندیشه بوده و طولانی شدن وعده مسئولین برای نصب و سرویس دهی این پله‌های برقی صبر مردم را لبریز کرده است.

پایگاه خبری راه مبین نیز همگام با مردم فهیم اندیشه خواسته آنان را در گزارش‌های متعددی با عناوین " نصف مال من نصف مال تو/ وضعیت اسف‌بار پرترددترین پل عابر پیاده در شهر اندیشه"  و " کلیپ رنج مردم شهر اندیشه هنگام تردد از پل عابر پیاده + فیلم" و … که بازخورد خیلی وسیعی در سایر رسانه‌های معتبر منطقه  و همچنین در بین مردم و مسئولین مربوطه داشت اطلاع رسانی کرد و مسئولین ذیربط قول پیگیری جدی و اقدام فوری را در جهت پایان دادن به این مشکل دادند.

پله برقی اندیشهپله برقی‌های خریداری شده در انتظار نصب و البته زیر باران..!!!

 

اما پس از مدتها انتظار برای خریداری این پله‌های برقی که به گفته مسئولین توسط سازنده خارجی تأمین شده و کارهای گمرکی آن در حال انجام بود، بلأخره این پله‌های برقی چشم شهروندان را روشن کرد اما نه در جای خود بلکه در زیر پل دپو شده و ماههاست که در زیر باران جا خوش کرده است و خبری از نصب در جای اصلی نیست.

پله برقی اندیشه

پله برقی‌های خریداری شده در انتظار نصب و البته زیر باران..!!!

در این حین شهرداری ناحیه۱ شهریار که متولی قسمت منتهی به فاز۱ این پل است با نصب بنر عذرخواهی صرفاً مردم را به صبر دعوت کرده و از آنان به دلیل تأخیر پوزش طلبیده است.

پله برقی اندیشهبه قسمت انتهایی این کلیپ توجه فرمائید تا پیش بینی راه مبین و شهروندان را از سرنوشت این پل ملاحظه کنید:

دانلود فیلم

نمایش در آپارات

 

انتهای پیام/ش

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.