مجلس

حسن بیگی:

مجلس آماده مقابله با بدعهدی های آمریکا است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از آمادگی کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای مقابله با بدعهدی‌های آمریکا با ارائه طرح‌های مختلف خبرداد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار،  ابولفضل حسن‌بیگی عضو کمیسیون‌امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب تحریم‌های جدید در سنای آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: طبق توافق برجام نباید تحریم‌ جدیدی ضد کشورمان  وضع می‌شد و تمامی تحریم‌هایی که در گذشته بود نیز باید لغو می‌شد .

وی ادامه داد: متاسفانه آمریکایی‌ها در مقاطع مذاکرات بدعهدی‌هایی می‌کردند و در بسیاری از موارد دبه می‌کردند و در بسیاری از بندهای برجام تلاش می‌کردند به گونه‌ای عمل کنند که راه فرار برای حقه بازی داشته باشند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علیرغم تمام حقه‌بازی‌های آمریکا برجام تصویب شد و در سراسر دنیا برای ایران حق قائل شدند که جمهوری اسلامی تحت هیچ شرایطی به دنبال سلاح هسته‌ای و اتمی نیست و اقدامات هسته ای جمهوری در جهت سازندگی، انرژی و صلح آمیز است.

حسن بیگی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌هایی‌ها علی‌رغم اینکه می‌دانند تصویب تحریم‌های جدید علیه جمهور اسلامی ایران نزد مجامع بین المللی غیرقانونی است اما بدون توجه به آن، این اقدام را انجام دادند.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها قصد دارند کلیه شکست‌های خود را که بار مالی زیادی برایشان داشته است را از طریق تحریم‌های ایران به چنگ آورند، آنها با تصویب تحریم‌های جدید و با رنگ لعاب جدیدتر سعی دارند این موضوع را اجرایی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:در کمیسیون امنیت‌ملی به دنبال راهکاری برای مقابل به مثل با آمریکایی ها هستیم و کمیسیون اقتصاد و کمیسون‌های دیگر مجلس نیز برای مقابل به مثل آمادگی لازم را دارند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.