دادگاه

محاکمه یک متهم به احتکار نیازمندی های عمومی در اصفهان

سومین جلسه دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در دادگستری استان اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  در ادامه رسیدگی به پرونده‌ھای جرایم اقتصادی سومین جلسه دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در دادگستری استان اصفهان برگزار شد.

احمد خسروی وفا رییس کل دادگستری استان اصفهان در این خصوص بیان داشت: در ادامه رسیدگی به پرونده‌ھای جرایم اقتصادی استان یکی دیگر از متھمان به اخلال در نظام اقتصادی با نام سید رضا میرعلایی فرزند شمس اله به اتھام اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار نیازمندیھای عمومی شامل انواع ابزار ساختمانی و صنعتی به میزان ۱۴۳.۰۷۴.۰۷۲.۰۰۰ ریال تحت پیگرد قضایی قرار گرفت و پرونده وی پس از انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرا با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

وی افزود: دادگاه این متھم به صورت علنی و با حضور وکیل مدافع و خبرنگاران برگزار گردید و قضات دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان پس از ختم رسیدگی، صدور حکم نموده و نتیجه متعاقباً علام خواھد شد.

خسروی وفا در پایان تصریح کرد: دستگاه قضایی با ھمکاری سایر نھادھا و سازمان‌ھای مسؤول شناسایی و برخورد قاطع قانونی با مفسدان و اخلالگران اقتصادی را در دستور کار جدی خود داشته و اجازه نخواھد داد امنیت و آسایش عمومی تحت الشعاع سودجویی برخی افراد فرصت طلب قرار گیرد.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.