محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر

محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر

به منظور بررسی آمادگی و محک نیروهای داوطلبی هلال احمر شهرستان شهریار در مواقع بحران ، مانور برپایی چادر و اسکان اضطراری در شهریار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، به منظور بررسی آمادگی و محک نیروهای داوطلبی هلال احمر شهرستان شهریار در مواقع بحران ، مانور برپایی چادر و اسکان اضطراری در شهریار برگزار شد.

در همین راستا عباس نادرزاده مسئول سازمان هلال احمر شهرستان شهریار گفت: با توجه به شرایط پیش آمده در منطقه و ضرورت آمادگی تمامی دستگاه‌های خدماتی و امدادی در شرایط بحران به خصوص زلزله‌های رخ داده در منطقه و طی جلساتی که در ستاد مدیریت بحران شهرستان شهریار انجام شد، محک نیروهای داوطلب هلال احمر در اسکان اضطراری و برپایی چادر در کمترین زمان ممکن  برنامه ریزی و اجرا شد.

وی گفت: با تأکیدات فرماندار محترم شهریار مبنی بر نمایش میزان آمادگی و تحلیل نقاط ضعف و قوت تیم‌های عملیاتی هلال احمر در شرایط بحران، سناریوی برپایی چادر و اسکان اضطراری در کمترین زمان ممکن اجرا شد.

نادرزاده اظهار داشت: در این مانور نیروهای داوطلب و تیمهای واکنش سریع هلال احمر شهرستان شهریار ۲۵ چادر را در کمترین  زمان ممکن و در سالن‌های پیش بینی شده برپا کرده که در این مانور، تکنیکهای سرعت بخشی و اجرای صحیح اسکان اضطراری تمرین شد.

محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر محک هلال احمر با مانور اسکان اضطراری در شهریار + تصاویر

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.