بیمارستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران:

مداوای مراجعین شهرهای همجوار در بیمارستان‌های شهریار / ملارد و قدس حتی یک تخت بیمارستانی ندارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: دو شهرستان ملارد و قدس فاقد حتی یک تخت بیمارستانی بوده لذا بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار محل مراجعه تعداد بالایی از شهروندان شهریار و شهرهای همجوار است، با این وجود پرسنل بهداشت و درمان این شهرستان با تمام توان در حال خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، مسعود ناصری پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در جمع خبرنگاران در رابطه با نقش موثر بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار در افزایش سطح بهداشت و درمان شهرستان شهریار گفت: بیمارستان امام سجاد(ع) نقش بسیار پررنگی در حل مشکلات بهداشتی و درمانی شهریار داشته اما این میزان همچنان با سرانه مطلوب در این شهرستان فاصله دارد.

وی ادامه داد: این فاصله را می توان با افزایش تعداد تخت های بیمارستانی موجود در این بیمارستان کاهش داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: یکی دیگر از طرح هایی که می توان برای حل مشکلات مردم به آن امیدوار بود، طرح احداث بیمارستان امام خمینی(ره) است. احداث این بیمارستان سال های متمادی به تعویق افتاده اما با جدیت و پیگیری مسئولان شهر، خیرین و مردم مراحل پایانی احداث را طی می کند.

وی بیان کرد: با تکمیل پروژه احداث بیمارستان امام خمینی(ره)، بخش وسیعی از مشکلات بهداشتی و درمانی مردم شهرستان شهریار و شهرهای همجوار مرتفع خواهد شد.

ناصری پور اضافه کرد: دو شهرستان ملارد و قدس فاقد حتی یک تخت بیمارستانی بوده لذا بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار محل مراجعه تعداد بالایی از شهروندان شهریار و شهرهای همجوار است، با این وجود پرسنل بهداشت و درمان این شهرستان با تمام توان در حال خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند.

وی افزود: به دلیل تعداد بالای مراجعه کننده به این بیمارستان، پروژه رشد زیرساختی تخت های بیمارستانی آغاز شد که تاکنون مراحل قابل توجهی از آن طی شده است، این پروژه از اواخر بهمن ماه وارد مرحله نازک کاری شده و در نیمه دوم سال ۹۷ به پایان خواهد رسید.

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code