خراسانی

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه: طرح “اعاده اموال نامشروع” درپی دفاع از مسئولان سالم و درستکار است

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اجرای طرح “اعاده اموال نامشروع مسئولان” باعث شفافیت و دفاع از مسئولانی می‌شود که سالم زندگی کرده‌اند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سردار مجید خراسانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره طرح  "اعاده اموال نامشروع مسئولان" که هم‌اکنون در حال  جمع‌آوری  امضا بین نمایندگان مجلس استٰ، اظهار کرد: از هرفعالیت قانونمندی که مجلس شورای اسلامی آن را تصویب و  شورای نگهان نیز آن را تأیید کند حمایت می‌کنیم؛ ما حامی بررسی اموال غیرمتعارف مسئولان در هر سطحی هستیم که در دوره خدمت خود به دست آورده‌اند.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های رفع شبه و ابهام از مردم همین قانون‌مند کردن است، افزود: مسئولی که ۳۵ سال در نظام خدمت کرده، بعید است که در دوره خدمت خود بتواند فعالیت اقتصادی کند و در صورتی که این امر وجود دارید خود یک آسیب است، مگر اینکه از قبل آن فعالیت اقتصادی داشته باشد یا بعد از پایان خدمت بخواهد فعالیت اقتصادی را شروع کند.

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما از کار قانونمند برای رسیدگی به اموال نامشروع مسئولان حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اجرای طرح  "اعاده اموال نامشروع مسئولان" از مؤلفه های مبارزه با فساد است، تصریح کرد: اجری این طرح موجب اعتماد بیشتر مردم به نظام می‌شود و از اتفاقات  بعدی در این باره (فسادهای بعدی) نیز پیشگیری می‌کند.

سردار خراسانی گفت: اجرای طرح  "اعاده اموال نامشروع مسئولان" باعث شفافیت و دفاع از مسئولانی می‌شود که سالم زندگی کرده‌اند.

بنابراین گزارش، در طرح «اعاده اموال نامشروع» قرار است کمیته ای ۷ نفره اموال و دارایی تمام مسئولان  در ۴۰ سال گذشته را بررسی و هر گونه اموال نامشروع را به نفع بیت المال ضبط و صرف رفع فقر و اشتغالزایی جوانان کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.