ناجی

در هفته دولت و در ادامه پروژه سیاه‌ نمایی علیه دولت سابق:

مرثیه‌سرایی فرماندار شهریار با شاه‌ بیت «این دولت آمد..»

هفته دولت فرصت مناسبی است برای معرفی و بیان دستاوردهای ۳ ساله دولت تدبیر و امید و خدمتی که برای مردم ملموس باشد اما ظاهرأ دولتی‌ها با سناریویی از پیش تعیین شده کاستی‌های موجود را به گردن دولت‌های قبلی انداخته و با سیاه‌نمایی‌های گسترده اظهاراتی را بیان می‌کنند که برای آحاد مردم فهیم قابل تأمل بوده و مردم خود صحت این اظهارات را قضاوت خواهند کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، سعید ناجی فرماندار شهریار با آغاز هفته دولت و در تکمیل سیاه نمایی علیه دولت قبل طی سخنانی گفت: تلاشی دارد صورت می گیرد که مردم را از مسیر مطالبات قانونی خودشان دور کند. مطالباتی که در آستانه خرداد ۹۲ از جانب مردم مطرح شد و توسط جناب آقای دکتر روحانی بیان و از ناحیه مردم لبیک گفته شد.

وی در ادامه صحبتهایش با متهم کردن دولت‌های سابق به دروغگویی گفت:  این دولت آمد تا ریشه دروغ را از ادبیات دولت های قبل حذف کند و با مردم با صداقت و راست گویی رفتار کند این دولت آمد تا اخلاق را به جای بداخلاقی جایگزین کند و بساط تخریب چهره های ماندگار نظام و ذخایر انقلاب را همچون حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و سایر بزرگان انقلاب را برچیند و همچنان به حضور چنین ذخائری افتخار کند. این دولت آمد تا فضای انقلاب را به بیت حضرت امام وفادار نگه دارد.

ناجی افزود: این دولت آمد تا ولایت مداری را با عمل به شعارهای مقام معظم رهبری واقعیت ببخشد و اجازه ندهد تا یک تحصن یازده روزه دیگر اتفاق بیفتد. این دولت آمد تا امید به آینده را در دل مردم زنده و شعله ور کند و با ایمان به تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان زمینه مشارکت بالای آن ها را فراهم کند. این دولت آمد تا هنرمند و هنر اصیل ایرانی را از کنج عزلت خارج کند و به یاری فرهنگ کشورش فرا بخواند. این دولت آمد تا گفتگو جای مجادله و خشونت را بگیرد. این دولت آمد تا بازنشستگی اساتید برجسته و دانشگاهیان عزیز را شکل منطقی و قانونی ببخشد. این دولت آمد تا ادبیات فاخر و وزین ملی کشورمان جایگزین ادبیات سخیف و ناپسند شود.

وی در ادامه توصیفاتش در آمدن "این دولت" اظهار داشت: این دولت آمد تا با تدبیر، عقلانیت، برنامه ریزی وقانون مندی جایگزین بی برنامگی لجام گسیخته بشود. . این دولت آمد تا به آرمان های مردم وفادار بماند و ۴۲ هزار میلیارد تومان از منابع بانک مرکزی صرف اموری همچون مسکن مهر نشود. این دولت آمد تا شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست را عینیت ببخشد و حقوق ملت از سوی دیگران محترم شمرده شود. این دولت آمد تا چیره دستی و توانمندی مردان این سرزمین در استفاده از هنر دیپلماسی و علوم انسانی در تحقق برجام مسلم شود. این دولت آمد تا تمام قطع نامه های ظالمانه شورای امنیت و شورای حکام آژانس علیه ملت ما لغو شود.

فرماندار شهریار بازهم از آمدن دولتی گفت که بر تمامی مشکلات فائق آمده و مدینه فاضله‌ای را در کشور رقم زده و در ادامه تصنیف «این دولت آمد» گفت: این دولت آمد تا سایه شوم جنگ در عین حفظ عزت و اقتدار ملت از سر کشور ما برچیده شود. این دولت آمد تا اقتصاد منفی ۶٫۸ درصد به حدود مثبت ۵ درصد افزایش پیدا کند و تورم بالای ۴۰ درصد مهار شود و برای نخستین بار در کشور به زیر ۱۰ درصد رسانده شود. این دولت آمد تا پس از سال ها تولید گندم که تنها یکبار در دولت جناب آقای خاتمی به خودکفایی رسیده بود، دوباره کشور را به این مرحله برساند و ما مجددا به نقطه خود کفایی برسیم. این دولت آمد تا با احترام به تمامی ارکان نظام و حفظ حرمت ها و حراست از حقوق به حق مردم و رعایت قانون اساسی تاکید کند. همه ما از حامیان این دولت بوده و هستیم و آرزوی توفیق برای تمامی خدمتگذاران صدیق جمهوری اسلامی را داریم.

و باز هم این دولت آمد….

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.