مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهریار:

مردم شهریار بیش از ۷میلیارد ریال صدقه پرداخت کرده اند

حسین قره‌گزلی امروزبا اشاره به عملکرد کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهریار اظهار کرد: بیش از ۵ هزار خانوار برابر با ۱۱ هزار و ۵۱۸ نفر، مورد حمایت کمیته امداد این شهرستان هستند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حسین قره‌گزلی با اشاره به عملکرد کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهریار اظهار کرد: بیش از ۵ هزار خانوار برابر با ۱۱ هزار و ۵۱۸ نفر، مورد حمایت کمیته امداد این شهرستان هستند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهریار با اشاره به خدمات بهداشتی ارائه‌شده به بیش از ۷ هزار  مددجوی مورد حمایت این نهاد بیان کرد: در سه ماه ابتدای سال جاری بیش از ۱۴۵ میلیون ریال حق بیمه برای ۶۱۲ مجری طرح‌های خودکفایی و زنان سرپرست خانوار به سازمان تأمین اجتماعی واریز شده است.

وی با اشاره به پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه و اشتغال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهریار تصریح کرد: در سه ماه ابتدای سال جاری ۱۳۹ فقره تسهیلات کارگشایی به به مددجویان مورد حمایت و دیگر افراد نیازمند واجد شرایط در شهرستان شهریار به مبلغ بیش از ۲ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

قره‌گزلی خاطرنشان کرد: همچنین ۵۲ وام اشتغال و خودکفایی به مبلغ بیش از ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از محل منابع امدادی و بانکی به مددجویان مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی شهرستان پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهریار ادامه داد: همچنین طی این مدت ۸۴۲ بازدید و نظارت از طرح‌های خودکفایی فعال در این نهاد صورت گرفته است.

وی گفت: طی این مدت زمان نیز ۵۹ نفر در شهرستان شهریار از ظرفیت آموزشی امداد در حوزه اشتغال بهره‌مند و ۶۰ نفر از طریق کاریابی مشغول به کار شده‌اند.

قره‌گزلی به خدمات ارائه‌شده در حوزه مسکن اشاره و اظهار کرد: تا پایان خرداد ماه سال جاری نیز برای ساخت و خرید دو واحد مسکن مددجویی و تعمیر و مرمت ۳۵ واحد مسکونی مددجویی با رقمی بالغ بر ۶۵۹ میلیون و ۶۳۰ هزار ریال هزینه خدمات ارائه شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهریار به پرداخت بیش ۷ میلیارد ریال صدقه توسط مردم نوع‌دوست این شهرستان در سه ماه ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: این مبلغ از طریق بیش از ۴۸ هزار صندوق صدقات بزرگ، متوسط و کوچک خانگی جمع‌آوری شده است.

وی در پایان متذکر شد: بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ حامی از یک هزار و ۳۰۰ کودک مورد حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.