لنکرانی

باقری لنکرانی:

مردم فریب وعده های بی سرانجام را نمی خورند

وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تصمیم آقای قالیباف یک حرکت تکلیف‌مدارانه بود برای اینکه جریان مدافع انقلاب اسلامی بتواند دولت ناکارآمد فعلی را به یک دولت کارآمد، پاسخگو و توانمند در رفع نیازهای کشور تبدیل کند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از فارس، در خصوص ائتلاف آقای قالیباف با حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی اظهار کرد: این اتفاق مبارک در واقع نشان داد که جریان مدافع انقلاب اسلامی به دور از نگاه منفعت‌محور، برای پیروزی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حاضر به هرگونه فداکاری است.

وی با بیان اینکه تاکنون شاهد ائتلاف‌های مختلفی بوده‌ایم، گفت: آقای جهانگیری هم در روزهای آتی به نفع آقای روحانی کنار خواهد رفت اما یک تفاوت مبنایی بین این دو وجود دارد که همگان متوجه این تفاوت هستند.

وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشریح کرد: تصمیم آقای قالیباف یک حرکت تکلیف‌مدارانه بود برای اینکه جریان مدافع انقلاب اسلامی بتواند دولت ناکارآمد فعلی را به یک دولت کارآمد، پاسخگو و توانمند در رفع نیازهای فوری کشور تبدیل و در واقع راه را برای انتخاب مردم باز کند.

باقری‌لنکرانی با بیان اینکه این ائتلاف برای کسب مقام نبود بلکه برای روشن‌تر شدن اذهان مردم برای بهترین انتخاب و رفع ابهام و سرگردانی بود، افزود: از این منظر تصمیم آقای قالیباف یک حرکت کاملا مؤمنانه محسوب می‌شود کما اینکه قبل از این هم سایر نیروهای انقلابی همچون آقای جلیلی، با ثبت‌نام نکردن در انتخابات و تلاش برای معرفی حجت‌الاسلام رئیسی این گام را برداشته بودند.

وی ادامه داد: در واقع شاهد هستیم که در جبهه مردمی نیروهای انقلاب، دست کشیدن از حضور فردی و تبدیل آن به یک جریان به صورت یک اصل در آمده و این امر گامی بلند برای رهایی از غریبه‌گرایی سیاسی است.

وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه شاهد شکل‌گیری یک جریان رویشی در انقلاب اسلامی هستیم، خاطرنشان کرد: جوان‌های نسل چهارم با آگاهی عمیق از ارزش‌های انقلاب اسلامی در شناخت آسیب‌ها و کاستی‌هایی که در سال‌های اخیر جلوه‌گری کرده است به میدان آمده‌اند و این باعث شده شاهد یک بلوغ سیاسی و اجتماعی در کشور باشیم.

باقری‌لنکرانی بلوغ سیاسی را عامل تبدیل ترفندهای تبلیغاتی دولت به ضد تبلیغ دانست و اظهار داشت: این کاری که اخیرا دولت انجام داده و یارانه افرادی را که قبلا قطع کرده بود مجددا در آستانه انتخابات برقرار کرده است، به‌عنوان یک حرکت کاملا منفی در اذهان عمومی ارزیابی شد، اینکه دولت چهار سال پیش مسکن مهر را کاری نادرست خواند و امروز صحبت از تلاش برای پایان دادن به پروژه‌های مسکن مهر می‌کند نشان‌دهنده این است که دولت نگرشی اشتباه به افکار عمومی دارد.

وی اضافه کرد: دولت مستقر خیال می‌کند که افکار عمومی را می‌شود با توزیع پول یا وعده‌های بی‌سرانجام تحت تاثیر قرار داد و همین باعث شده است بیش از گذشته یک نوع نگرش منفی به عملکرد دولت ایجاد شود.

وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین به حرکت‌های غیراخلاقی دولتی‌ها در مناظرات و رفتارهای تند و عصبی آن‌ها اشاره کرد و تصریح کرد: این موارد در کنار ناکارامدی دولت باعث ریزش آرای آقای روحانی در روزهای اخیر شده است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.