آیت الله سید احمد خاتمی در 9 دی شهریار

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان:

فضای مجازی قتلگاه دین و اخلاق شده است/ مردم فضای مجازی مدیریت شده می‌خواهند

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان گفت: فضای مجازی باید کنترل شود چرا که این فضا اکنون تبدیل به قتلگاه دین شده است، برخی از مسئولین مانع از آن می شوند که اینترنت کشور ملی شود، این آقایان بدانند زمان اینگونه روشن فکری ها به پایان رسیده است. خروجی این شعارهای شما همین شلوغی های این روزهاست. حتی دشمنان ما نیز برای اینترنت خود فیلترهایی قرار داده اند اما برخی از آقایان در داخل کشورمان مانع از شکل گیری اینترنت ملی می شوند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران با حضور در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در جمع مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهرستان شهریار با اشاره به اهمیت انقلابی ماندن در فراز و نشیب‌های مختلف تاریخی گفت: انقلابی که در سال ۱۳۵۷ به بار نشست انقلابی بود که در کمال ناباوری دنیای استکبار تحقق پیدا کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: انقلاب ما دنیای غرب را کاملا غافلگیر کرده چرا که آن ها تصور داشتند انقلاب اسلامی هم مانند قیام ملی و همانند بردن و آوردن شاه و مصدق است به همین دلیل نیز در آن زمان هتل های دبی مملو از مسئولین فراری ایرانی بود.

آیت الله سید احمد خاتمی در 9 دی شهریار

آمریکا از انقلاب اسلامی غافلگیر شده است

امام جمعه موقت تهران گفت:  انقلاب اسلامی مردم ما اکنون تبدیل به شجره طیبه تنومندی شده که تندبادهای شدید نیز نمی تواند آن را از جای خود حرکت دهد. اگر آمریکا از انقلاب ما غافلگیر نمی شد قطعا در کشورمان مداخله نظامی کرده و کار انقلاب اسلامی را یکسره می کرد.

آیت الله خاتمی بیان داشت:  دشمنان این مرز و بوم از راه های مختلفی سعی در مقابله با انقلاب اسلامی کشورمان داشتند، از جمله اینکه بین سال های ۵۷ تا ۶۷ جنگ سخت افزاری را علیه ما شروع کردند. جنگ قومیتی در جای جای میهنمان راه انداختند برای مثال می توان به جنگ های ترکمن صحرا، کردستان، آذربایجان و… اشاره کرد.

وی گفت: دشمنان جنگ تحمیلی ۸ ساله را علیه ما راه انداختند، جای هیچ تردیدی وجود ندارد که قصه جنگ صدام نبود، جنگ با ۱+۵ بود، در این ۸ سال جنگ سخت افزاری، ما با دنیای استکبار جنگیدیم.

 

احمدی نژاد نمک خورد و نمکدان شکست و خودش را از خط حزب الله جدا کرد

خاتمی افزود: دهه دوم انقلاب جنگ نرم افزاری شکل گرفت که رهبری نیز بارها به این نوع از جنگ اشاره داشتند و مردم را کاملا به آن آگاه ساختند. دشمن قصد ضربه زدن به کشورمان از راه جنگ نرم را داشت که ابتدا، سرعت آن‌ها در تحقق این موضوع زیاد بود اما وجود شخصیت هایی همچون آقایان مصباح یزدی و جنتی سرعت آن ها را کمتر کرد و این روند کاهشی آن ها تا زمان دولت احمدی نژاد ادامه داشت.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: دولت احمدی نژاد ابتدا تهاجر به ارزش های انقلابی می کرد و بارها اذعان داشت که مساجد ستادهای من هستند. احمدی نژاد نمک خورد و نمکدان شکست و خودش را از خط حزب الله جدا کرد. وی اگر به صراحت هم دم از ولایت بزند خلاف واقع سخن گفته و او کاملا از خط انقلاب و حزب الله جداست.

وی گفت:  قبل از روی کار آمدن احمدی نژاد حوادث کوی دانشگاه در سال ۷۸ رخ داد که این حوادث پیش دخل اغتشاشات سال ۸۸ بود، مثل آفتاب روشن و مبرهن است که جریانی از اصلاح طلبان در شلوغی های آن سال نقش داشتند، در واقع می توان گفت جلوه برجسته جنگ نرم، اغتشاشات سال ۷۸ بود.

آیت الله سید احمد خاتمی در 9 دی شهریار

فتنه ۸۸ جنبه انتخاباتی نداشت و هدف کودتای مخملی و براندازی حکومت ولایی بود

خاتمی افزود: در سال ۸۸ یک برنامه طراحی شده و دقیق برای مقابله با ولایت چیده شد، از ناشیانه ترین تحلیل ها راجع به نهم دی آن است که تصور کنیم آن حوادث جنبه انتخاباتی داشتند چرا که هدف از این اغتشاشات موضوع کودتای مخملی و براندازی حکومت ولایی بود. رهبر معظم انقلاب در آن برهه بارها تاکید کردند که اگر اعتراضی به نتایج انتخابات دارید، آن را از راه قانونی پیگیری کنید.

آیت الله خاتمی اذعان داشت: در فتنه سال ۸۸ رهبری از جمهوریت نظام دفاع کردند چرا که اگر اینگونه نبود بعد از برگزاری هر انتخابات کاندیداهایی که رای نمی آوردند به خیابان ها ریخته و شلوغی و هرج و مرج را در کشور به راه می انداختند. این جنگ نرم با رمز تقلب شروع شد شعاری که بعدها خود فتنه گران اعتراف کردند که اصلا تقلبی در کار نبوده و تنها هدفشان بهم ریختن کشور بوده است.

وی افزود:  عناصر اصلی فتنه ۸۸ ولایت ستیز بوده و چراغ سبز به بیگانه نشان داده بودند، در همان دوران اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا به صراحت از یکی از سران فتنه حمایت کرد و اغتشاش گران را سربازان آمریکا در ایران خواند. سران فتنه در آن ۸ ماه دروغ های زیادی به ملت گفتند از جمله ناشیانه ترین دروغ های آن ها که بعدها نتیجه آن هم مشخص شد آن بود که اذعان داشتند دختر شهیدی را آتش زدند و سوزانده اند.

 

به گونه ای اعتراض کنید که ضد انقلاب‌ها فرصت عرضه اندام نداشته باشند

خاتمی ادامه داد: درود بر مردم عزیز و با غیرت ما که با حضور به موقع خود در صحنه از این توطئه ها جلوگیری کرده و با همراهی خود با نظام، سفره فتنه گران را برچیدند. اکنون نیز عده ای معترض در کشور در پی حق خود هستند چرا که از بعضی موسسات مالی گله دارند که با وجود داشتن مجوز از بانک مرکزی چگونه بعد از یکسال فعالیت ورشکسته می شوند، این اعتراضات کاملا از موج فتنه گران قابل تمیز است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود: کانالی با نام «آمدنیوز» که مسئول و حامیان مالی آن بهایی‌ها هستند دم به دم با ۱۰ نفر از اعضای خود در گوشه ای جمع شده و شعارهای اعتراضی سر می دهند که گاهی این شعارها و حرکات آنقدر بی ارزش است که خودشان هم نمی توانند آن ها را رسانه ای کنند. به گونه ای وانمود می کنند که گویی سراسر کشور اغتشاش و اعتراض است.

خاتمی افزود: به عده ای که در پی حق خودشان تجمع های اعتراض آمیز برگزار می کنند باید بگوییم که موج برای ضدانقلاب درست نکنید، برای آنها فضا درست نکنید، به گونه ای اعتراض کنید که ضد انقلاب‌ها فرصت عرضه اندام نداشته باشند.

آیت الله سید احمد خاتمی در 9 دی شهریار

فضای مجازی قتلگاه دین و اخلاق شده است

وی با اشاره به نقش مهم فضای مجازی در جامعه گفت:  فضای مجازی باید کنترل شود چرا که این فضا اکنون تبدیل به قتلگاه دین شده است، برخی از مسئولین مانع از آن می شوند که اینترنت کشور ملی شود، این آقایان بدانند زمان اینگونه روشن فکری ها به پایان رسیده است. خروجی این شعارهای شما همین شلوغی های این روزهاست. حتی دشمنان ما نیز برای اینترنت خود فیلترهایی قرار داده اند اما برخی از آقایان در داخل کشورمان مانع از شکل گیری اینترنت ملی می شوند.

امام جمعه موقت تهران افزود: اکنون ما در وسط جنگ نرم هستیم و دشمن به وسط خانه های ما آمده است، نباید به گونه ای رفتار کنیم که خون ۲۰۰ هزار شهید انقلاب اسلامی به باد برود و دشمن کشور را قطعه قطعه کند. برخی از قول ما دروغ ننویسند که با فضای مجازی مخالفیم، ما فضای مجازی مدیریت شده می خواهیم.

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.