آتش نشان

مشارکت تمامی ایرانیان در انتخاب بهترین آتش نشان جهان + لینک رأی

هر ساله در انتهای سال میلادی، مسابقه و سیستم رأی گیری توسط سازمان جهانی آتش نشانان به منظور انتخاب بهترین آتش نشانان انجام می‌پذیرد که امسال نیز یک تیم ایرانی جز کاندیداهای این رأی گیری هستند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، هر ساله در انتهای سال میلادی، مسابقه و سیستم رأی گیری توسط سازمان جهانی آتش نشانان به منظور انتخاب بهترین آتش نشانان انجام می‌پذیرد که امسال نیز یک تیم ایرانی جز کاندیداهای این رأی گیری هستند.

در این نظر سنجی، مردم سراسر جهان با انتخاب برترین آتش نشان از دید کاربران اینترنتی دنیا آن حادثه را به عنوان شجاعانه ترین حادثه آتش نشانی انتخاب می‌کنند.

امسال نیز سازمان آتش نشانی اصفهان به عنوان نماینده ایران در این نظرسنجی کاندید شده است.

گفتنی است سازمان آتش نشانی اصفهان توانسته است با دستیابی به موفقیت در جلوگیری از انفجار و آتش سوزی ۱۵۰ تن گاز مایع در شرکت ارسا گاز جزو ۱۰ تیم برتر راه یافته به "مسابقه جهانی بهترین آتش نشانان" شود.

حادثه انفجار و آتش سوزی در میان ۱۵۰ تن گاز مایع در شرکت ارسا گاز، با همت آتش نشانان درحالی پایان یافت که در صورت انفجار مخازن موجود در محل حادثه تا شعاع ۱۰۰۰ متری تمامی افراد کشته و بناها تخریب می شده است.

از شما شهروند گرامی خواهشمند است با شرکت در این مسابقه و رای دادن به آتش نشانی اصفهان، آتش نشانان اصفهانی را جهانی کنید.

دستورالعمل :

برای شرکت در رای دهی بر روی دکمه قرمز رنگ " ثبت رای" کلیک کنید. در انتهای صفحه در قسمت "Choose your story" گزینه یکی مانده به آخر "Fire at Orsa Gas company" را انتخاب نمایید. سپس نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را به ترتیب در بخش های بعدی نوشته و بر روی دکمهٔ سبز رنگ با عنوان "Submit your vote" کلیک کنید. شما بطور اتوماتیک وارد صفحه جدیدی می شوید که بالای آن نوشته شده است "Thank you for voting"

 

لینک ورود به نظرسنجی

 

 

آتش نشان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.