صفرزاده

صفرزاده:

مشکل کمبود فرهنگسرا در فاز یک اندیشه جدی است

علیرضا صفرزاده با اشاره به نقش فرهنگ در توسعه و شکوفایی همه جانبه جامعه اظهار داشت:تحقق اهداف مورد نظر در عرصه فرهنگی، مستلزم تأمین امکانات سخت افزاری مناسب و مقتضی خواهد بود.

 

به گزارش راه مبین، عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد: با برنامه ریزی مدون و اصولی در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری می توان اهداف فرهنگی تنظیم و طراحی شده را تا حصول نتیجه مورد نظر که البته زمان بَر نیز خواهد بود، پیگیری کرد.

وی افزود: یکی از مراکز مهم در اجرای برنامه های فرهنگی، معطوف به امکانات و فضای موجود در فرهنگسراها می شود که  بستر اجرای برنامه ها و ارائه برخی آثار و محصولات هنری در چنین بخش هایی فراهم و مهیا می شود.

صفرزاده گفت: در برخی از مناطق شهر شهریار همچون امیریه و بخش مرکزی شهر شهریار، کمبود جدی و محسوسی در این خصوص احساس نمی شود، اما در برخی نواحی همچون فاز یک اندیشه و اسدآباد لزوم و ضرورت توسعه امکانات فیزیکی و زیرساختی در این عرصه ضروری به نظر می رسد.

وی در خصوص پروژه های عمرانی مرتبط با فرهنگسرا در شهر شهریار نیز عنوان کرد: یک پروژه در شهر شهریار و در محدوده مرکزی این منطقه در حال احداث بوده که به فرهنگسرای کرشته معروف است.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار در خصوص جانمایی و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه یادآور شد: این مجموعه در جوار آستان مقدس امامزاده هادی(ع) شهر شهریار واقع شده و در حال حاضر از پیشرفت قریب به ۶۰ تا ۷۰ درصدی برخوردار است که امیدواریم با اتمام عملیات احداث آن، زمینه بهره برداری از این طرح فراهم شود.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.