بهزاد درخشان

درخشان:

معضل ترافیک بلوار دنیامالی تبدیل به دغدغه ای جدی برای شورا شده است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شهریار گفت:ترافیک بلوار دنیا مالی اندیشه به دغدغه ای جدی برای شورای شهر تبدیل شده و رفع این معضل، مستلزم طرح های مطالعاتی کارشناسی شده است.

 

به گزارش راه مبین، بهزاد درخشان اظهار داشت: تراکم جمعیتی شهر شهریار و موقعیت خاص منطقه ای این خطه می طلبد تا نگاه ویژه ای به حوزه ترافیکی این منطقه لحاظ شود.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:با عنایت به این اصل و قاعده حائز اهمیت در عرصه مدیریت شهری، بخش قابل توجهی از اعتبارات و انرژی مجموعه شورای شهر و شهرداری شهریار به رفع معضلات ترافیکی و اجرای طرح های سازنده برای تسهیل روند تردد معطوف شده می شود.

درخشان گفت:ترافیک بلوار دنیا مالی اندیشه یکی از معضلات جدی حوزه استحفاظی شهر شهریار به شمار می رود که ریشه معضلات کنونی و فعلی را باید در ساخت و سازهای افسار گسیخته ایِ جستجو کرد که در سال های گذشته انجام پذیرفته است.

وی افزود: ابتدا مقرر بود طرح های مسکونی محدوده بلوار دنیا مالی به صورت املاک ویلایی احداث و اجرایی شود اما بعد از مدتی، این منطقه به بستری برای ساخت آپارتمان ها و واحدهای ۷۰ متری تبدیل گردید که به طور طبیعی این امر با حجم انبوهی از استقرار و سکونت جمعیت در این خطه همراه شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:تلاش مجموعه مدیریت شهری شهریار بر رفع معضلات ترافیکی بلوار شهید دنیا مالی استوار بوده اما رفع شایسته و مطلوب این معضل مستلزم اقدامات پایه ای و کارشناسی شده ویژه و خاصی است که در آینده با جدیت پیگیری خواهد شد.

بهزاد درخشان

درخشان گفت:ترافیک خیابان ولیعصر(عج) شهریار نیز از دیگر دغدغه های جدی ما به شمار می رود که برنامه ها و تمهیدات بسیاری برای رفع آن مد نظر قرار گرفته که البته تسهیل اصولی روند تردد در این محدوده نیازمند اجرای تدابیر خاصی است.

وی افزود:تلاش برای رفع معضل ترافیک منطقه امیریه نیز از دیگر دستورکارهای جدی مجموعه شورای شهر بوده که بنده رایزنی ها و پیگیری های بسیاری را در این خصوص عملیاتی کردم و به توفیقات بسیار مطلوبی نیز در این خصوص دست یافتیم که اتخاذ تدابیر ویژه در خیابان طالقانی و امیریه شهریار و طرح واگذاری در قالب قراردادی ۱۵ میلیارد تومانی از طریق مناقصه از نمونه های آن به شمار می رود.

درخشان در خاتمه یادآور شد:مجموعه شورای شهر خود را موظف و مکلف به اجرای طرح هایی برای تسهیل روند تردد مردم می داند، زیرا یکی از مطالبات جدی مردم که تأمین آن به جلب رضایتمندی هر چه بیشتر منتهی می شود، منوط به تحقق این امر خطیر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.