گواهی

نماینده ولی فقیه در سپاه محمد سول الله(ص):

ملت ایران جواب امریکا و ترامپ کم عقل را داد/برای چنین حضور باشکوهی نماز شکر به جای آورید/اوایل انقلاب حتی سیم خاردار هم به کشور ما نمی فروختند

نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) استان تهران گفت:دشمنان بعد از انقلاب هم دست از اقدامات خرابکارانه خود دست برنداشتند و شروع به ترور شخصیت های مطرح و تاثیر گذار در انقلاب همچون شهید مطهری کرده و اقوام مختلف ایران را به جان هم انداختند و قائله های ۸ ساله کردستان، ترکمن صحرا و هشت سال جنگ تحمیلی را راه انداختند. جنگ تحمیلی در برابر عراق در شرایطی رخ داد که ایران کشوری تازه انقلاب کرده و از هر لحاظ ضعیف و ناپایدار بود و در مقابل حدود ۵۰ کشور قدرتمند جهان مستقیما عراق و صدام خائن را حمایت می کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) استان تهران و سخنران ویژه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در شهریار، ضمن تشکر و قدردانی از مردم ولایت مدار این شهرستان به خاطر حضور همه جانبه و پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: آخرین روز از دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی با حضور همه اقشار مردم در شهرستان شهریار برگزار شد و بنده به نوبه خود این حضور کم نظیر را قدردان هستم.

گواهی

نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) استان تهران گفت: خداوند متعال نعمت های فراوانی را بر بندگانش ارزانی داشته که شاید ما قدردان تعدادی از آن ها نبوده و حتی ممکن است آن ها را نعمت خداوند به حساب نیاوریم، عده ای نعمت را فقط منحصر به پول و مسائل مادی می بینند و فقط این مسائل برای آن ها نعمت به حساب می آید اما نعمت های خداوند جنبه های دیگری نیز دارد برای مثال باران و نزولات آسمانی، سرمای شدید هوا نیز به نوبه خود نعمت الهی به حساب می آید.

حجت الاسلام و المسلمین گواهی ادامه داد: «دین اسلام» یک نعمت تمام عیار الهی به حساب می آید و باید همواره قدردان خداوند متعال باشیم که چنین نعمت بزرگی را به ما ارزانی داشته است، اهمیت این موضوع زمانی نمود پیدا می کند که دوران مردم زمان پیامبر اکرم(ص) را به یاد آوریم، چرا که در آن دوران مردمی زندگی می کردند که سنگ های بیابان بالش آن ها، آب آشامیدنی آن ها آبی گندیده و خوراک آن ها مارهای سمی بود، در چنین شرایطی با بعثت حضرت محمد(ص) به پیامبری و همچنین ترویج  سبک زندگی بشریت از جهل و نادانی رهایی یافت.

وی افزود: «انقلاب اسلامی» نیز نعمت بزرگی به حساب آمده و شاید یکی از بزرگترین نعمت های الهی برای مسلمانان باشد، جوان های این مرز وبوم باید بدانند که قبل از انقلاب اسلامی وضعیت کشور چه بود و مردم در چه اوضاعی به سر می بردند. عده ای انسان های لاابالی و بی خیال به عنوان حاکمان مردم فعالیت کرده و مردم در آن دوران در شرایط بسیار بد و نامساعدی زندگی می کردند. در زمان طاغوت حدود ۴۰۰۰۰ مستشار امریکایی در داخل ایران حضور داشتند و شاه این مملکت بدون اجازه این افراد حق آب خوردن هم نداشت، بلایی سر ایران آورده بودند که کشور به طور کامل از نقشه سیاسی جهان حذف شده و هیچ دولتی ایران را حتی به عنوان یک کشور به حساب نمی آورد.

گواهی

گواهی ادامه داد: ایران در زمان شاهنشاهی تبدیل به محلی برای عیش و نوش یک عده حاکمان بی قید و بند شده بود که قصد تاراج حقوق این ملت را داشتند، این در حالی بود که در آن زمان ایران کمتر از ۳۰ میلیون نفر جمعیت و فروش ۶ میلیون بشکه نفت را در اختیار داشت، اما اصلا مشخص نبود که این میزان درآمد صرف چه کاری می شود؟ به صراحت می توان گفت «انسان» و «انسانیت» در قبل از انقلاب اسلامی مرده بود و کسی برای مردم ارزشی قائل نبود.

وی بیان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی به انسان های این مرز و بوم ارزش، شان و منزلت بخشید و معنویت را تا حد اعلایی در جامعه اسلامی رواج داد و کشوری که تقریبا از دست رفته بود را مجددا استوار و پایدار کرد.

نماینده ولی فقیه افزود: دشمنان بعد از انقلاب هم دست از اقدامات خرابکارانه خود دست برنداشتند و شروع به ترور شخصیت های مطرح و تاثیر گذار در انقلاب همچون شهید مطهری  کرده و اقوام مختلف ایران را به جان هم انداختند و قائله های هشت ساله کردستان، ترکمن صحرا و هشت سال جنگ تحمیلی را راه انداختند. جنگ تحمیلی در برابر عراق در شرایطی رخ داد که ایران کشوری تازه انقلاب کرده و از هر لحاظ ضعیف و ناپایدار بود و در مقابل حدود ۵۰ کشور قدرتمند جهان مستقیما عراق و صدام خائن را حمایت می کردند.

گواهی

گواهی گفت: دشمن بعد از انقلاب به هر دستاویزی دست انداخت تا مسیر انقلاب اسلامی را منحرف کند، دشمنان این مرز و بوم افکار اولین رئیس جمهور بعد از انقلاب را با خود همراه کردند، ۷۲ نفر را در یک روز شهید کردند، رئیس جمهور و نخست وزیر را ترور کردند، تحریم و تهدید های نظامی و سیاسی کردند تا انقلاب به سرانجام نرسد.

وی افزود: یکی از اصلی ترین شعارهای امام خمینی(ره) در زمان انقلاب شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بود که توانستیم با اتکا و توکل به خداوند و راهنمایی های امام راحل به اصلی ترین هدف این شعار یعنی «استقلال» برسیم و از تمامی جنبه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مستقل شویم. این در شرایطی بود که اوایل انقلاب کشوری حاضر نبود به ما سیم خاردار بفروشد موضوعی که مقام معظم رهبری نیز بارها به این موضوع اشاره کرده اند.

گواهی

وی افزود: دشمن هنوز هم دست از اقدامات خود نکشیده و همه تلاش خود را به کار بسته تا ما را در موضوع هسته ای محدود کند و دست و پای ملت ما را ببندد در حالی که کشور ما با صدای بلند فریاد سر داده که دین ما دست یابی به سلاح اتمی را حرام اعلام کرده است.

نماینده ولی فقیه با اشاره به صحبت های بی معنی ترامپ در روزهای گذشته گفت: رئیس جمهور احمق و بی فکر امریکا اخیرا مفاهیم بی معنی را مطرح کرده و رهبر ما نیز فرمودند که مردم جواب این فرد بی تدبیر را در روز ۲۲ بهمن می دهند و به درستی هم مردم عزیز میهن ما امروز اقتدار و عظمت خود را به امریکا و رئیس جمهور بی تجربه و کم عقل آن نشان داد.

گواهی ادامه داد: سه عامل مهم و اصلی باعث موفقیت ایران شده که آن عوامل عبارتند از: مردم،رهبری و وحدت. به نظر بنده حضور امروز مردم در مراسم ۲۲ بهمن نیاز به شکرگزاری داشته و همه باید دو رکعت نماز شکر و سجده شکر به جای آورید. شما به انقلاب مصر دقت کنید که یک سال بیشتر دوام نیاورد و حتی رئیس جمهور جدید آن کشور به زندان افتاد، ترامپ باید بداند از این پس هم اگر حرف بی ربط و بی جایی درباره ملت ایران بزند جواب خود را با حضور همه جانبه مردم دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.