آزمون

مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ تا ۳ خرداد تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳ خرداد خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به برخی اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۷ و به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون ثبت نام ننموده اند مهلت ثبت نام برای شرکت در این آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۳ خردادماه ۹۷ تمدید می‌گردد.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای شرکت در این آزمون ثبت نام ننموده اند، می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مفاد اطلاعیه‌ای که از بعد از ظهر امروز، شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۷ بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

توکلی بیان داشت: آن دسته از داوطلبانی که برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۷ تاکنون ثبت نام نموده اند نیز می‌توانند با مطالعه اطلاعیه‌ای که از بعد از ظهر امروز، شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۷ در رابطه با اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد؛ در صورت تمایل تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳ خردادماه نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی قبلی خود اقدام کنند.

وی اعلام کرد: تا ساعت ۱۳ امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۷ تعداد ۴۱ هزار و ۵۷۶ داوطلب نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام نموده اند.
 
بارگذاری اصلاحات جدید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی از بعد از ظهر امروز بر روی سایت سازمان سنجش

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تشریح کرد: پیرو اطلاعیه اصلاحی روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۷ و باتوجه به درخواست برخی از دستگاه‌های اجرایی اصلاحات جدید (یا سری دوم اصلاحات) دفترچه راهنمای ثبت نام در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۹۷ از بعد از ظهر امروز، شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: کلیه متقاضیانی که تاکنون ثبت نام نموده اند، می‌توانند با توجه به توضیحات ذیل اطلاعیه‌ای که از امروز بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد با مراجعه به قسمت ویرایش، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ اقدام نمایند.

وی گفت: ضمنا داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ضرورت دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه‌های مربوط به اصلاحات دفترچه در صورت واجد شرایط بودن تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ برای شرکت در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کنند.

توکلی افزود: مجددا تاکید می‌گردد مهلت ثبت نام در این آزمون تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ می‌باشد و این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تا ساعت ۱۳ امروز، شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۷ تعداد ۱۶۵ هزار و ۳۱۹ داوطلب برای شرکت در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام نموده اند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.