علیرضا رضایت

رضایت:

مهم ترین مانع برای احداث گرمخانه در شهریار مشکلات مالی و اعتباری است

عضو شورای اسلامی شهر شهریار گفت:یکی از اصلی ترین موانع راه اندازی و اجرای پروژه گرمخانه برای نگهداری متکدیان این منطقه،به محدودیت های مالی و اعتباراتی معطوف می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، علیرضا رضایت با اشاره به لزوم راه اندازی مرکزی برای نگهداری متکدیان شهر شهریار اظهار داشت:بدون تردید در صورت وجود چنین امکاناتی، امر ساماندهی متکدیان شهری به نحو مطلوب تری تسهیل خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:در سال گذشته بودجه احداث گرمخانه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان پیش بینی گردید، اما مشکلات و محدودیت های مالی مانع اجرای طرح و پیگیری عملیاتی آن شد.

وی افزود:در بودجه سال جاری نیز عمده تمرکز مدیریت شهری بر پروژه های نیمه تمام استوار است و با عنایت به عدم کلنگ زنی پروژه گرمخانه، این امر در اولویت قرار نگرفته است.

رضایت گفت:به نظر بنده اجرای پروژه احداث گرمخانه در شهریار احساس و باید با جدیت به آن پرداخته شود.

وی افزود:البته تعامل و همکاری هایی با یکی از موسسات برای نگهداری متکدیانی که جمع آوری می شوند، در جریان است اما ارائه خدمات به متکدیان از سوی چنین مراکز و موسساتی به صورت موقت است.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار در خاتمه یادآورشد: نباید از نظر دور داشت که نگهداری متکدیان از سوی مراکز طرف قرار داد با شهرداری هزینه ساز است که در صورت اجرا و بهره برداری از پروژه گرمخانه می توان به نحوی مطلوب تر و منسجم تری موضوع نگهداری متکدیان شهری در این منطقه را اجرایی کرد و از سوی دیگر صرفه جویی هر چه بیشتری نیز در هزینه های شهرداری لحاظ خواهد شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.