وزیر

موافقت دولت با پیشنهاد واگذاری اختیار به استانداری‌ها برای نحوه استفاده از منابع یارانه سه‌دهک

وزیر کشور گفت:دولت با پیشنهاد واگذاری اختیار به استانداری از منابع یارانه سه دهک از مردم در استان‌ها با همکاری وزارت کشور و شناسایی توسط وزارت کار رفاه و تامین اجتماعی و سایر دستگاه‌ها موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  عبدالرضا رحمانی فضلی، صبح امروز در حاشیه همایش «روز ملی حمل و نقل» در جمع خبرنگاران گفت: دولت با پیشنهاد واگذاری اختیار به استانداری برای استفاده از منابع یارانه سه دهک از مردم در استان‌ها با همکاری وزارت کشور و شناسایی توسط وزارت کار رفاه و تامین اجتماعی و سایر دستگاه‌ها موافقت کرد.

وی ادامه داد: منابع یارانه حاصل از این سه دهک در سه حوزه تولید، حمل و نقل و کمک به معیشت مردم که نیاز بیشتری دارند، استفاده می‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه مردم هم باید کمک کنند تا بتوانیم از محل منابع یارانه این سه دهک، پروژه‌های تولیدی بسیار خوبی را در استان‌ها شروع کنیم، گفت: این امر موجب ایجاد و افزایش اشتغال می‌شود. با اجرای این طرح می‌توانیم سیستم‌های حمل نقل در استان‌ها را اصلاح و همچنین به افرادی که نیازمند کمک اقتصادی بیشتری هستند، کمک کنیم.

رحمانی فضلی درپایان اضافه کرد: با هماهنگی همه مسئولان مرتبط و تمام کسانی که امکان، توان و منابع کافی برای زندگی دارند باید این امر را داوطلبانه انجام دهیم تا بتوانیم این طرح را در استان‌ها عملیاتی و محقق کنیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.