سپاه

معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه :

موشک های شلیک شده دقیقا به هدف اصابت کردند/داعش هنوز هیچ آماری از میزان تلفات خود نداده است

معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه گفت: حامیان تروریست ها با این اقدام بار دیگر متوجه شدند که ملت ایران در دفاع از کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، با هیچ قدرتی شوخی ندارند و اگرچه هیچگاه آغاز کننده جنگی نبوده‌اند اما اگر دستی به عنوان تجاوز به کشور ما نزدیک شود، دست آنها قطع می شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانا، سردار محمد علی آسودی، مشاور نماینده ولی فقیه و معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه در خصوص شلیک موشک های نقطه زن ایران به محل اقامت داعشی ها در دیرالزور سوریه اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به اقدام شرارت آمیز گروهک داعش در عملیات تروریستی که در تهران داشتند، یک اقدام تنبیهی را برای آنها صورت داد و مراکز مهم آنها را در دیرالزور مورد اصابت موشک قرار داد که این تروریست ها را تنبیه کرده باشد.

 

وی با بیان اینکه این تروریست ها مورد حمایت عربستان سعودی و مزدوران و مستکبران هستند، عنوان کرد: ایران مرکز و جایگاه شیرانی است که هرگز به هیچ کس اجازه نخواهند داد که با حضور در این کشور دست به شرارت زده و ایجاد ناامنی کنند.

 

معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه در ادامه گفت: شلیک موشک های ذوالفقار به مقر داعشی ها در دیرالزور علاوه بر اقدام تنبیهی، پیامی هم برای حامیان تروریست ها در دنیا دارد که این سخن رهبر انقلاب مبنی بر اینکه دوران بزن و در رو در دنیا تمام شده است برای ایران نمود عملی داشته است به طوری که اگر اقدامی انجام می گیرد از سوی دشمنان این نظام، آنها باید پاسخگوی اقدامات خود باشند.

 

آسودی همچنین خاطرنشان کرد: حامیان تروریست ها با این اقدام بار دیگر متوجه شدند که ملت ایران در دفاع از کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، با هیچ قدرتی شوخی ندارند و اگرچه هیچگاه آغاز کننده جنگی نبوده‌اند اما اگر دستی به عنوان تجاوز به کشور ما نزدیک شود، دست آنها قطع می شود.

 

وی با بیان اینکه بازتاب بین الملل پرتاب موشک های سپاه به دیرالزور بسیار زیاد بود عنوان کرد: هرگاه دشمن ضربه سنگینی بخورد در یک شوک قرار می گیرد؛ داعش نیز بعد از اینکه نیروها و تجهیزات زیادی در دیرالزور از دست داد در حال حاضر در یک شوک فرو رفته است.

 

مشاور نماینده ولی فقیه و معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه در ادامه گفت: ضربه ای کاری که سپاه به داعش در سوریه زد به شکلی است که تا کنون داعش هیچ واکنشی نداده و هنوز آماری از تلفات خود اعلام نکرده اند اما آنچه که مشخص است این عملیات موفقیت آمیز بوده و موشک ها دقیقا به نقاطی که در نظر گرفته شده بود اصابت کرده اند.

 

آسودی با بیان اینکه دشمن تلفات بسیار سنگینی اعم از نیرو و تجهیزات در این منطقه داده است عنوان کرد: شدت بازتاب بین المللی این عملیات ناشی از ضربات سنگینی است که آنها خورده اند؛ دیرالزور محل تجمع داعشی ها در چند سال گذشته بوده است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.