کوثری

جانشین قرارگاه ثارالله:

موضع گیری سپاه باعث عقب نشینی ترامپ شد / رئیس جمهور امریکا با کلمات بازی کرد

جانشین قرارگاه ثارالله ادعاهای ترامپ در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بی اساس و تکراری دانست و گفت:صحبت هایی که آقای ترامپ به تازگی مطرح کردند صحبت های جدید وتازه ای نیست .آمریکا خیال می کند که همچنان ابرقدرت جهان است درحالیکه آن زمانی که آمریکا ابرقدرت جهان بود و همه درمقابلش سرتعظیم فرود می آوردند گذشته است .

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از جام جم،سردار اسماعیل کوثری افزود:آمریکا وقتی می بیند یک نهادی از جمهوری اسلامی ایران توطئه هایش را یکی پس از دیگری خنثی می کند به جای اینکه منطقی رفتار کند با زورگویی و ایجاد جنگ روانی سعی دارد به خواسته خودش برسد که عملا به جایی نمی رسد.

وی در پاسخ به این پرسش که واکنش سپاه در برابر تحریم هایی که ترامپ برای این نهاد درنظر گرفته چه خواهد بود؟گفت: مسلما سپاه براساس قانون ومنویات فرمانده معظم کل قوا عمل می کند و این تحریم ها نیز موضوع جدیدی نیست و از گذشته هم وجود داشته است.درواقع اظهارات ترامپ بازی کردن با کلمات و راه انداختن جنگ روانی علیه سپاه بود لذا بهتر است بداند که با این رفتارها نه تنها به نتیجه ای نمی رسد بلکه به لطف خداوند عظمت سپاه را در جامعه جهانی بهتر شناسانده است.

به گفته سردار کوثری ،سپاه همچنان مانند گذشته به راه خود ادامه می دهد وتوجهی به این مسائل ندارد .همانطورکه فرمانده محترم کل سپاه اعلام کردند اگر سپاه را در فهرست تروریست ها قرار دهند از نگاه سپاه نیز ارتش آمریکا در فهرست تروریست ها قرار خواهد گرفت لذا همین موضع مقتدرانه سبب شده که آقای ترامپ فقط به تحریم ها علیه سپاه اکتفا کند .

وی ادامه داد:امریکا با این تحریم ها نمی تواند کاری پیش ببرد وتمام این مسائل به ضرر خودش تمام خواهد شد مگر سپاه تابه حال تحریم نبوده است وچه نتیجه ای عایدشان شده است .در واقع سپاه با این جوسازیها محکم تر وبا صلابت تر می شود .

کوثری در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال انجام تست موشکی در واکنش به اظهارات ترامپ از سوی سپاه وجود خواهد داشت:سپاه همچنان راهش را ادامه می دهد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.