مقام معظم رهبری

سردبیر روزنامه صوت البغداد؛

نامه رهبر انقلاب ایران باعث «تحول چشمگیری» در جهان غرب می‌شود

سردبیر روزنامه صوت البغداد تأکید کرد در صورتی که نامه مقام معظم رهبری به‌طور صحیح منتشر شده و جامعه هدف قرائت صحیحی از آن داشته باشند باعث بروز تحول چشمگیری خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از تسنیم، "عادل العرداوی" سردبیر روزنامه صوت البغداد عراق نامه امام خامنه‌ای به جوانان غربی را گام مهمی در شناساندن چهره حقیقی اسلام به غرب دانسته گفت: بدون شک نامه مقام معظم رهبری با محتوای بسیار پربار خود جوانان اروپایی را به شناخت دین اسلام به‌عنوان دین محبت و صلح دعوت می‌کند، این نامه از سوی یکی از بزرگترین علمای اسلام و رهبر جمهوری اسلامی ایران و یک شخصیت متفکر و نویسنده نوشته شده است. هم اکنون آیت الله خامنه‌ای رهبری مسلمانان جهان را به‌عهده دارد و ازاین‌رو این نامه را برای روشن کردن افکار جوانان غربی نوشته‌اند.

وی ادامه داد: گروه‌ها و مذاهب دیگر اسلامی نیز باید دست به روشنگری بزنند و این مسئله تنها به شیعیان محدود نمی‌شود، آنان نیز باید به جهانیان نشان دهند که دین ما دین صلح است. پیامبر اکرم فرمودند که سخن خوش صدقه است.

العرداوی با اشاره به تأثیر منفی اقدامات گروه‌های تکفیری بر چهره اسلام گفت: تروریست‌ها چهره و حقیقت اسلام را خدشه‌دار کردند، در صورتی که دین ما دین برادری است، به همین دلیل نامه‌ مقام معظم رهبری به جوانان غربی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی تأکید کرد: مضمون نامه آیت الله خامنه‌ای به جوانان غربی بسیار روشن بود، اگر این نامه به‌طور صحیح منتشر شده و جامعه هدف قرائت صحیحی از آن داشته باشند باعث بروز تحول چشمگیری خواهد شد.

در پی حوادث تروریستی اخیر در فرانسه، امام خامنه‌ای نامه‌ای خطاب به عموم جوانان در کشورهای غربی نوشتند. رهبر انقلاب در این نامه تأکید کردند: «تنها شما جوانهایید که با درس گرفتن از ناملایمات امروز، قادر خواهید بود راه‌هایی نو برای ساخت آینده بیابید».

انتهای پیام/ن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.