قاضی پور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

نام دولت تدبیر و امید باید به دولت «محرمانه» تغییر کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قراردادهای نفتی علیه منافع نظام باشد باید بالاتر از استیضاح برای وزیر نفت انجام شود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانا، نادر قاضی‌پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با اشاره به انعقاد قراردادهای نفتی به صورت محرمانه، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید باید به نام دولت محرمانه تغییر نام دهد.

وی با اشاره به اصل ۷۷ قانون اساسیمبنی بر اینکه کلیه قراردادها باید در مجلس شوراس اسلامی تصویب شود، خاطرنشان کرد: این در حالی است که دولت همواره قراردها را به صورت محرمانه منعقد می کند که خرید هواپیما، قرارداد بانک مرکزی و FATF و قرارداد نفتی اخیر تنها نمونه هایی از مخفی کاری های دولت است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت باید تمام قرارداد ها را به مجلس ارائه دهد تا در کمیسیون مربوطه و در صحن علنی مجلس مطرح شود تا موافقان و مخالفان پیشنهادهای مربوط را بیان کنند و به کیفیت قراردادها منجر شود.

وی افزود: دولت باید بداند حقه بازی و رانت به ضرر دولت و ملت است، از این رو حسن روحانی، رئیس جمهور باید به وزار دستور دهد تا تابع قانون باشند.

قاضی‌پور با اشاره به استیضاح وزیر نیرو و آموزش و پرورش، ابراز کرد: اگر قراردادهای نفتی علیه منافع نظام باشد باید بالاتر از استیضاح برای وزیر نفت انجام شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.