غیب پرور

سردار غیب پرور:

نباید در عرصه فضای مجازی خوش خیال باشیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه فضای مجازی همان جنگ تمام عیار است که در زمان حاضر خانه و اتاق فرزندان ما را در اختیار گرفته است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانا، سردار غلامحسین غیب پرور در همایش فضای مجازی بسیج با اشاره به اهمیت پاسداری از انقلاب اسلامی و حمایت از ولایت فقیه گفت: شرط دفاع و پاسداری از دین خدا وجود انسان های عاقل و بیدار دل است.

وی ادامه داد: از آغاز تا کنون میدان های مختلفی برای دفاع از انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان آن پیش آمده است، زمانی دفاع از اسلام در جبهه های جنگ بود و امروز علم و فرهنگ تجلی عرصه دفاع از انقلاب اسلامی می باشد.

وی با تاکید بر جنگ فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دشمن با دین و اعتقاد ما سر کار دارد و در تلاش است تا مردم را از دین تهی نماید و ازرشهایشان را بگیرد.

سردار غیب پرور گفت: دشمن چون باطل است و ریشه ندارد لذا زمانی که ما خوب عمل ننماییم او فاتح میدان خواهد شد و فضای مجازی یکی از عرصه هایی است که در صورت عملکرد ناصحیح ما، دشمن پیروز می شود.

وی با بیان الزامات پیروزی در جنگ نرم گفت: همان طوری که ما در هشت سال جنگ تحمیلی روی نیروهای خودی و دشمن و وضعیت جغرافیای زمین تمرکز می کردیم، در عرصه فضای مجازی نیز باید بررسی نماییم که چه تعداد نیروی کارآمد و حرفه ای در اختیار داریم و موانع را بشناسیم زیرا میدان جنگ نرم، میدان بی رحمی است.

سردار غیب پرور ادامه داد: عرصه فضای مجازی همان جنگ تمام عیار است که در زمان حاضر خانه و اتاق فرزندان ما را در اختیار گرفته است و امروز به گونه ای است که همه امکانات گذشته در یک گوشی تلفن همراه تجمیع شده است.

وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری در زمینه فضای مجازی گفت: در این میدان باید جایگاه خود را بشناسیم و نباید در این عرصه خوش خیال باشیم.

سردار غیب پرور در پایان با اشاره به مقدمات لازم برای مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی  ادامه داد: در آغاز باید هم افزایی داشته باشیم در قدم بعدی باید در جهت به روز شدن خود و امکانات و روش ها اقدام نمود و در نهایت باید بر تاثیرگذاری اقدامات فرهنگی در کف جامعه متمرکز شویم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.