مواد مخدر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار خبر داد:

نشست تخصصی پیشگیری از مواد مخدر در شهرستان شهریار برگزار شد

نشست تخصصی پیشگیری از مواد مخدر با حضور جمعی از هنرمندان و صاحب نظران در شهرستان شهریار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، نشست تخصصی پیشگیری از مواد مخدر ویژه اصحاب فرهنگ و هنر به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار و با حضور جمعی از هنرمندان و صاحب نظران در فرهنگسرای الغدیر امیریه برگزار شد.

در این نشست، دکتر قره باغی استاد دانشگاه و کارشناس آسیبهای اجتماعی در حوزه مواد مخدر، علی پناه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار، روسای انجمن ها و اعضای نشست تخصصی پیشگیری از مواد مخدر حضور داشتند.

علی پناه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار در این مراسم ضمن اشاره به هدف از برگزاری نشست پیشگیری از مواد مخدر، گفت: قطعا هنر و هنرمند نقش بسزایی در کاهش بزه های اجتماعی به ویژه مواد مخدر و اعتیاد دارد.

در ادامه دکتر قره باغی  استاد دانشگاه و آسیب های اجتماعی و مدرس این نشست ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اعتیاد و مواد مخدر، گفت: برگزاری این چنین نشست ها و هشداردهی جدی به همه سطوح سنی جامعه به خصوص نسل جوان، تاثیر مثبتی در جهت کاهش اعتیاد به مواد مخدر دارد.

دکتر قره باغی بیان کرد: هنر نقش مهم و تعیین کننده ای در بحث جلوگیری از اعتیاد به مواد مخدر داشته که لازم است برای اجرایی شدن این مهم در جامعه ، برنامه ریزی های دقیق و کارشناسانه صورت گیرد.

وی بیان کرد: اولیاء محترم می توانند با راهکارهایی از جمله افزایش اعتماد به نفس و معنویت فرزندان، وقت گذاشتن برای خانواده، تحکیم روابط صمیمی بین اعضای خانواده و پرداختن به بازی های دسته جمعی از این بلای خانمان سوز پیشگیری کنند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.