جعفری

رییس شورای اسلامی شهر اندیشه:

نظارتهای سختگیرانه کمیته انطباق باعث تعویق اجرای طرحهای عمرانی شده است

رییس شورای اسلامی شهر اندیشه گفت: نظارتهای سختگیرانه کمیته انطباق باعث شده تا اجرای برخی از طرحهای عمرانی و خدمات شهری به تعویق بیفتد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، صادق جعفری رییس شورای اسلامی شهر اندیشه در جمع خبرنگاران گفت: نظارتهای سختگیرانه کمیته انطباق باعث شده تا اجرای برخی از طرحهای عمرانی و خدمات شهری به تعویق بیفتد.

رییس شورای شهر اندیشه با بیان اینکه کمیته انطباق، نظارت سختی بر مصوبات شورا دارد افزود: امیدواریم به این موضوع از دریچه جدیدی نگاه شود تا بتوانیم طرحهای عمرانی و خدماتی و فرهنگی و اجتماعی را در شهر سرعت ببخشیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون کارها و طرحهای زیادی با دیگر ارگان ها انجام شده و متاسفانه به نتیجه نرسیده و تنها باعث ناراحتی مردم و نداشتن خروجی قابل قبول شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه روابط خوب و صمیمی و دوستانه ای بین اعضای شورای شهر وجود دارد و تعاملات خوبی در راستای اتخاذ تصمیمات در حوزه شهری نیز برقرار بوده که امیدواریم این تعامل و همکاری بین دیگر ارگانهای شهر نیز برقرار شده و را هخدمت رسانی به شهروندان هموار گردد.

جعفری گفت: مردم انتظار دارند که ما به وظایف خود به درستی عمل کنیم و در این زمینه نیازمند حمایت، مشاوره و نظارت فرمانداری هستیم و امیدواریم آنچه را که حق قانونی مردم است را ادا نماییم.

وی در پایان تاکید کرد: شورای اسلامی شهر اندیشه تمام قد در راستای خدمت رسانی به مردم ایستاده و با کمال میل و رغبت به ارگانهای خدمات رسان نیز کمک خواهد کرد تا شاهد پیشرفت شهر باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.