تعقیب و گریز مرگبار پلیس و دزدان

تعقیب و گریز مرگبار پلیس و دزدان با یک کشته و زخمی/خودرو پلیس واژگون شد

تعقیب و گریز ماموران پلیس و سه سارق با مرگ دزد ۲۵ ساله، مجروحیت دختر ۱۹ ساله و واژگونی خودرو پلیس پایان یافت. تحقیقات برای دستگیری یک متهم فراری پرونده ادامه دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان، ساعت ۶ صبح روز پنج شنبه ماموران کلانتری چیتگر حین گشت زنی با یک پراید تصادفی در زیر پل ایران خودرو روبرو شدند. مامورران با بررسی خودرو متوجه وجود جسد غرق خون پسر جوانی روی صندلی جلو  خودرو شدند. با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل او به همراه تیم جنایی در محل کشف جسد حاضر شد.پزشک جنایی با معاینه جسد علت مرگ پسر جوان که حدودا ۲۵ سال سن داشت را اصابت گلوله به ریه اش اعلام کرد.

در ادامه تحقیقات برای رمز گشایی از این جنایت آغاز شد. بررسی ها نشان می داد گلوله از اسلحه سازمانی پلیس شلیک شده است. با به دست آمدن این سرنخ ماموران متوحه شدند ماموران پلیس شهریار ساعاتی قبل در حال تعقیب سه سارق جوان بودند که در عملیات تعقیب و گریز مجبور به شلیک به سمت سارقان شده اند.

با شناسایی ماموران پلیس شلیک کننده یکی از آنها در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: ساعتی قبل متوجه شدیم دو پسر جوان به همراه یک دختر اقدام به سرقت خودرو پراید کرده اند. به همین خاطر به آنها دستور ایست دادیم اما سارقان بدون توجه به اخطار ما پا به فرار گذاشتند. پس از چند کلیومتر تعقیب و گریز به سمت خودرو شلیک کردیم  اما در حین تعقیب و گریز خودرو ما واژگون شد و سارقان فرار کردند.

با اظهارات مامور پلیس،تیم جنایی متوجه شدند دختر ۱۹ ساله سارق که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است در بیمارستان فیاض بخش بستری است. با حضور ماموران در بیمارستان دختر جوان با اعتراف به سرقت و فرار از دست ماموران گفت: پس از سرقت پراید به همراه دو همدستم متواری شدیم اما ماموران ما را شناسایی و تعقیب کردند. من روی صندلی عقب نشسته بودم تا اینکه ماموران به سمت خودرو شلیک کردند که یک گلوله به من اصابت کرد و گلوله بعدی با رد شدن از داخل صندوق و صندلی عقب به همدستم به نام مهرداد که در صندلی جلو نشسته بود اصابت کرد.

دختر جوان اضافه کرد: بعد از فرار از دست ماموران، همدستانم  من  را مقابل کارخانه زامیاد پیاده کردند. دقایقی در آن حوالی بودم  که مرد نگهبان من را به بیمارستان منتقل کرد. هیچ اطلاعی نیز  از سرنوشت دو همدستم ندارم.

با اظهارات دختر جوان ، قاضی سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران دستور شناسایی سومین سارق که با رها کرده خودرو فرار کرده بود را صادر کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.