منصوریان:

نمی دانم چگونه بازیکنانم را از فضای مجازی جدا کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: همچنان پای قولی که ابتدای فصل به هواداران استقلال دادم هستم و نام کسانی را که به ریشه استقلال ضربه می‌زنند، خواهم گفت.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش با پدیده گفت: در ابتدا به خانواده محترم نظرمحمدی به علت درگذشت مادر ایشان تسلیت می‌گویم. فردا بازی بسیار حساسی داریم، آنهم مقابل پدیده که بازی خیلی خوبی مقابل پرسپولیس انجام داد. ما در تمام هفته برای آنالیز و شناخت پدیده وقت گذاشتیم و به تیم پدیده و این دیدار با احترام نگاه می‌کنیم. سعی می‌کنیم انرژی مثبت را به تیم‌مان برگردانیم و سه امتیاز بازی را به‌دست آوریم.

وی در مورد لیست ورودی و خروجی تیمش در نیم‌فصل عنوان کرد: بعد از بازی با پدیده به همراه آقای افتخاری و بهتاش فریبا نشستی را برگزار کرده تا در این زمینه تصمیم‌گیری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی براینکه آیا بازیکنان تیمش صحبت کرده است که شکست هفته گذشته مقابل تراکتورسازی را جبران کنند، اظهار داشت: ما در نیمه دوم بازی با تراکتورسازی خوب نبودیم، اتفاقی که در نیمه اول بازی با پیکان هم رخ داد. ما در وهله اول اعتمادبه‌نفس را به بازیکنان برگرداندیم و روی موارد تاکتیکی کار کردیم. متأسفانه تیم ما یک ایرا دارد که باید با تلاش برطرف شود. اینکه ما در پنج یا شش بازی گل می‌زنیم، اما در اواخر بازی‌ها گل می‌خوریم و بی‌نظم می‌شویم.

منصوریان ادامه داد: سعی و تلاش‌مان این است که مشکل را حل کنیم. این انرژی را از سمت خودمان به بازیکنان منتقل کرده‌ایم که اگر ۹۵ دقیقه گل نخوریم، بتوانیم گل را بزنیم. باید ساختار دفاعی تیم به شکلی باشد که حتی با پیروزی یک بر صفر از زمین خارج شده و لازم نیست ۲ بر صفر از زمین خارج شویم.

وی خاطرنشان کرد: در دو روز گذشته تمرینات خوبی را انجام دادیم و از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. از طرفی ما بازیکنان جوان زیادی داریم و سعی کردیم، پلان لیگ جام حذفی و حتی آسیا را برای آنها تصویرسازی کنیم تا آمادگی ذهنی داشته باشند. تیمی مانند استقلال ساختار دفاعی قدرتمندی باید داشته باشید نیازی نیست که وقتی با نتیجه یک برصفر پیش می‌رود به گل دوم برسیم. در مجموع ساختار دفاعی باید تغییر کند و بهترین خط دفاعی از بالا آغاز می‌شود.  از بزرگ‌تران تیمم تشکر می‌کنم که خارج از مستطیل سبز کمک زیادی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضور بازیکنان در صفحات مجازی گفت: با مسائل جانبی کاری ندارم، اما سعی و تلاشم این است که جدا از مسائل تاکتیکی، بازیکنانم را از صفحات مجازی جدا کنم. متأسفانه فضایی پریشان و ناهنجاری را مشاهده می‌کنیم که زیبنده مردم ما نیست. ما به بازیکنان‌مان سال‌های ۹۵، ۹۶، ۹۸، ۹۹  و ۲۰۰۱ را مثال می‌زنیم آن زمان صفحات مجازی وجود نداشت، اما چند نفر مرد سال فوتبال شدند و ۱۹ لژیونر تاپ داشتیم.

وی افزود: بنابراین سعی و تلاش ما این است که بازیکنان را از فضای خطرناک مجازی جدا کنیم. عده‌ای در قالب دوست و برخی در قالب دشمن حضور پیدا می‌کنند. تیم آنالیز خبری ما که باید از آنها تشکر کنم یک سری اخبار را به من دادند که حرف‌های مرا تأیید می‌کرد. ما باید بازیکنان را از فضای خطرناک مجازی جدا کنیم.

منصوریان در خصوص اینکه آیا اولتیماتومی از سمت هیئت مدیره باشگاه به او داده شده است یا خیر، گفت: در مورد فضای هیئت مدیره در نیم‌فصل یک صحبت اساسی خواهیم داشت. باید در هیئت مدیره باشگاه فضایی کاملاً حمایتی وجود داشته باشد. ما دیروز هم خدمت وزیر بودیم و من بسیار از دیدگاه ایشان لذت بردم. ایشان دیدگاهی مثبتی داشت. هر روز نیز با رئیس هیئت مدیره تماس و ارتباط دارم، اما یکی دو مورد فضای ناهنجار در هیئت مدیره داریم که در نیم‌فصل به آن رسیدگی خواهیم کرد. ما به دنبال الگویی در سطح جهانی هستیم تا پیگیری کنیم و ببینیم چند عضو در هیئت مدیره باشگاه‌های مطرح جهان هستند و امکان دارد یک نفر در یک هفته ۳۰ بار مصاحبه کند؟! ما صرفاً آمده‌ایم که در این فضا فوتبال بازی کنیم، خارج از هر نوع مسائل جناحی. شما مطمئن باشید ما در نیم‌فصل به مسائل هیئت مدیره رسیدگی جدی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: من در این مدت آستانه تحمل به خرج دادم و خیلی فشار روی ما بود. شما دقت کنید ما در این چند هفته از مسیر اصلی‌مان منحرف شده‌ایم و این هم به خاطر بعضی از دوستان است. شما یک مسیر را برای خودتان مشخص می‌کنید و وقتی در مسیر طعنه می خورید نمی‌دانید باید چه کاری انجام بدهید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه تصریح کرد: من اول یک راه سنگین هستم. شما اول راه من را با سایر دوستانی که به استقلال آمده‌اند مقایسه کنید و ببینید چقدر بحران برای من درست شد و چقدر برای آنها. من همچنان پای قولی که ابتدای فصل به هواداران استقلال دادم هستم و نام کسانی را که به ریشه استقلال ضربه می‌زنند، خواهم گفت. به نظرم نیم فصل جالبی داشته باشیم و ممکن است چند اسم را مستقیما را ببرم چون این قول را به هواداران دادم.

منصوریان در خصوص خرید‌های نیم‌فصل استقلال و اینکه آیا پیشنهادی به ایمان مبعلی داده شده است یا خیر، گفت: به طور قطع ما یک لیست خرید خواهیم داشت، اما هیچ صحبتی از طرف ما با مبعلی نشده است.

وی در مورد مسیر پیش روی استقلال در ادامه فصل عنوان کرد: اگر ما امید نداشته باشیم از خانه بیرون نمی‌آییم. من تیمم را می‌شناسم و مطمئنم از این ناهمواری‌ها رد خواهیم شد. من دو سال است که این ناهمواری‌ها را پشت سر می‌گذارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا کسی به کادر فنی این تیم اضافه خواهد شد یا خیر، گفت: به هیچ عنوان به کادر فنی فردی را اضافه نمی‌کنیم.

منصوریان در ادامه در خصوص اضافه شدن یک مربی و تمرین دهنده خارجی به کادر فنی استقلال خاطرنشان کرد: ما باید به هم کمک کنیم و به مربی ایرانی توهین نکنیم. سرمربیان من در سال‌های گذشته بهتاش فریبا و نصرالله عبدالهی بودند و اینک در کادر فنی ما هستند. استیون جونز یکی از بهترین بدنسازهایی است که تا کنون به ایران آمده است. با این وضعیت جوانمردی نیست از آمدن مربی خارجی یا تمرین‌دهنده صحبت کنیم. این صحبت به عملکرد چند ساله گذشته ما هم توهین است و به هیچ عنوان نمی‌گذاریم کسی وارد کادر فنی‌مان شود.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیم استقلال برای این دیدار گفت: ما محروم نداریم. روزبه چشمی از شروع نیم‌فصل وارد تیم ما خواهد شد، ورویا غفوری هم از دو هفته آینده به تیم اضافه می‌شود. میثم مجیدی نیز به تیم خواهد رسید و امیدوارم تا پایان فصل مصدومی نداشته باشیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.