مولاوردی

دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی:

نیازهای مشروع جوانان باید به درستی پاسخ داده شود/نباید با رفتارهایمان باعث به وجود آمدن مشکلات جدیدی برای جوانان شویم

دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی گفت: جوانان این مرز و بوم در تمامی عرصه های انقلاب نقش موثر و کلیدی داشته و دارند لذا باید به تخصص های جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشته و به آنان اعتماد کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در همایش جامعه و دختران در اردوگاه شهید منتظری شهریار ضمن اشاره به فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دوره آزمون و خطاها را گذارنده و درس های زیادیی تا به اینجا گرفته ایم، به همین دلیل باید بتوانیم سوالات جوانان را به نحو احسن جواب دهیم.

دستیار ویژه رئیس جمهور افزود: جوانان این مرز و بوم در تمامی عرصه های انقلاب نقش موثر و کلیدی داشته و دارند لذا باید به تخصص های جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه داشته و به آنان اعتماد کنیم.

مولاوردی با اشاره به تحقق موضوع حقوق شهروندی افزود: اگر در مسیر تحقق حقوق شهروندی از تمام امکانات بهره برده و موانع را به خوبی پشت سر بگذاریم، توانایی عبور از مشکلات و  آسیب های بین نسلی را به دست خواهیم آورد.

وی ادامه داد: نیازهای مشروع جوانان و دختران باید به درستی پاسخ داده شود، چرا که درصورت عدم توجه به نیازها و خواسته های نسل جوان شاهد احساس تبعیض و سرخوردگی در بین جوانان خواهیم بود.

مولاوردی ادامه داد: همه باید تلاش کرده و جامعه ای امن و با نشاط ساخته و از هویت ملی و تاریخی کشورمان به خوبی محافظت کنیم. باید تلاش کنیم تا مشکلات نسل جوان جامعه را به درستی حل کنیم نه آنکه خود با رفتارهایمان باعث به وجود آمدن مشکلات جدیدی برای آن ها شویم.

دستیار ویژه رئیس جمهور ادامه داد: خوشبختانه دولت در برنامه ریزی و حل مشکلات جوانان مصوبات خوبی داشته است برای مثال می توان به جوان شدن سن مدیریتی در کشور و کم کردن حداقل ۸ سال سن مدیریت  و همچنین استفاده از زنان و جوانان در بخش های مدیریتی کشور اشاره کرد.

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code