نورائی

رئیس اداره بهزیستی شهریار:

نیروهای شاغل در بهزیستی از روی عشق و علاقه فعالیت می کنند

رئیس بهزیستی شهریار گفت: کارمندان بهزیستی با حضور در محل خدمت تمامی تلاش خود را برای رسیدگی به خواسته‌های معلولان و نیازمندان صرف می‌کنند و این فعالیت‌ها از روی عشق و علاقه‌ای است که خداوند به این عزیزان عنایت فرموده است.

 

به گزارش راه مبین، خدامعلی نورانی در جلسه تودیع و معارفه رئیس مجتمع توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری و همچنین تودیع معاون امور توانبخشی گفت: در مجموعه بهزیستی با توجه به شرایط سختی کار، تمامی کارکنان با همکاری و صمیمیت تلاش می کنند با ساماندهی و خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر تاثیرگذاری مثبتی از خود نشان دهند.

وی ادامه داد: امروز بنا به نیازو مشورتی که با همکاران صورت گرفت و با توجه به توانمندی هایی که در این مجموعه مشاهده گردید انتخاب معاون و معرفی مسئولان توانبخشی و مدیر مجتمع توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری توانا برای خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

رئیس بهزیستی شهریار ادامه داد: امیدواریم این تغییرات تاثیر خوبی در پویایی، قوت و ارائه خدمات هر چه بیشتر به جامعه هدف سازمان داشته باشدو بتوانیم تا حد ممکن خواسته های جامعه هدف را تامین نماییم.

در این مراسم از زحمات ۱۱ساله مصطفی مرادی معاون توانبخشی قدردانی و ایشان به عنوان معاون اداره بهزیستی شهریار معرفی شدند و حسن نظری به عنوان مسئول مجتمع توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری توانا معرفی شدند و همچنین محبوبه پورعوض به عنوان معاون توانبخشی اداره بهزیستی شهریار معرفی گردید.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.