امیر حیدری

امیر حیدری:

نیروی زمینی ارتش طی امسال ۳۲ هزار واحد مسکونی ساخته است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش در یک نهضت بزرگ و جهادی در سال جاری طرح بزرگ ساخت ۳۲ هزار واحد مسکونی و ۸ هزار واحد اماکن پادگانی را اجرا خواهد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» در دومین همایش مهندسی دفاعی و پدافند غیر عامل که با حضور نمایندگان شرکت‌های انبوه‌سازان مسکن کشور در ستاد این نیرو برگزار شد، اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش در یک نهضت بزرگ و جهادی در سال جاری طرح بزرگ ساخت ۳۲ هزار واحد مسکونی و ۸ هزار اماکن پادگانی را اجرا خواهد کرد.

امیر حیدری با بیان اینکه عرصه تلاش و سازندگی جدیدی در نیروی زمینی ارتش باز شده است، تاکید کرد: نیروی زمینی، نیروی محوری در ارتش است و این نیرو متصف به صفت ولایی و ولایت محوری بوده، به این معنا که ما در این نیرو تعهد الهی – آرمانی داده‌ایم تا مطابق با منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) برنامه‌ها را تنظیم کنیم و طرح‌ها را ارائه بدهیم و در مقام اجرای منویات با بذل جان و سر حضور پیدا کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: فرماندهی معظم کل قوا موضوع احداث این پروژه را بر ما به عنوان یک نهضت خدایی و جهاد بزرگ تکلیف فرمودند: تا در زمینه تکمیل منازل سازمانی کارکنان نیروی زمینی برنامه‌ریزی کنیم و ما نیز امتثال امر کردیم.

امیر حیدری در ادامه تصریح کرد: فرمانده محترم کل ارتش امیر سرلشکر موسوی هم اعتقاد دارند به اینکه ارتش ما ارتشی معنویت محور بوده و به این امر واقف هستیم که معنویت این ارتش در امتثال اوامر مطاع و مبارک، ولی امر مسلمین است و ما نیز فعالیت‌های‌مان را برابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب انجام خواهیم داد.

وی به نمایندگان انبوه‌سازان مسکن حاضر در همایش گفت: ما در نظر داریم ۴۰ هزار واحد مسکونی و اماکن پادگانی را احداث کنیم و این موضوع بسیار حائز اهمیت است، چند نکته مهم در این نهضت و مسیر جهادی قابل یادآوری است، اول اینکه باید خوش عهد باشیم، چرا که ما عهد کردیم در زمان مشخص این پروژه را شروع و به پایان برسانیم، نکته دیگر اینکه استحکام در سازه‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است. ما برای کسانی این منازل را احداث می‌کنیم که جان خود را در کف دست قرار داده‌اند تا امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برقرار باشد.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.