سردار سنایی راد

سردار سنایی راد:

هدف مشترک اروپا و آمریکا فرسایش قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا با بیان اینکه فرسایش قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران هدف مشترک اروپا و آمریکاست، افزود: توان دفاعی و فناوری نظامی جمهوری اسلامی ایران یک خط قرمز محسوب می‌شود و همانگونه که مسئولان نظام اعلام داشته‌اند، در زمینه‌های دفاعی و موشکی هیچ مذاکره‌ای از سوی هیچ قدرتی قابل پذیرش نیست.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از میزان،  سردار رسول سنایی‌راد با بیان اینکه اروپایی‌ها در مخالفت با «نفوذ منطقه‌ای» و «قدرت دفاعی و نظامی» جمهوری اسلامی ایران با آمریکا‌یی‌ها همسو هستند، گفت: اظهارنظرهای چند مدت اخیر سران اروپایی نشان می‌دهد که آنها برای متوقف کردن پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در زمین آمریکا بازی می‌کنند.

وی با بیان اینکه فرسایش قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران هدف مشترک اروپا و آمریکاست، افزود: توان دفاعی و فناوری نظامی جمهوری اسلامی ایران یک خط قرمز محسوب می‌شود و همانگونه که مسئولان نظام اعلام داشته‌اند، در زمینه‌های دفاعی و موشکی هیچ مذاکره‌ای از سوی هیچ قدرتی قابل پذیرش نیست.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در پایان گفت: پیشرفت‌های دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه ایمان به خدا و خودباوری حاصل شده است و همچنان ادامه خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.