نماز جمعه وحیدیه

امام جمعه شهر وحیدیه:

هرکس پول و قدرت بیشتری داشته باشد حقوق بشر متعلق به اوست/یقینا آل سعود خود طاغوت است

امام جمعه وحیدیه در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت:امریکا وقتی متوجه شد توانایی مقابله با نظامیان ژاپن را ندارد مردم بی دفاع و کودکان بی گناه را بمباران کرد. اگر از لحاظ حقوق بشر هم بخواهیم به این قضایا نگاه کنیم امریکا جنایتکار ترین دولت قرن است. پلیس امریکا جلوی همه مردم اسلحه می کشد و درحالی پوتین خود را بر روی گردن یک سیاه مظلوم گذاشته است,تیر خلاص را به او شلیک می کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حجت الاسلام عبدالکریم شائق امام جمعه وحیدیه شهریار در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن  یادآوری سالروز فرارسیدن بمباران شهرهای هیروشیما و ناکازاکی ژاپن گفت: این فاجعه عظیم ۱۶۰هزار کشته و نزدیک به ۲۰۰هزار زخمی برجای گذاشت لیکن تلفات این حادثه در همین تعداد خلاصه نمی شود چرا که هنوز هم که هنوز است کودکانی در این شهرها متولد می شوند که به دلیل تشعشعات رادیواکتیو ناشی از انفجار بمب اتمی،ناقص الخلقه هستند. امریکای ظالم باعث و بانی این اتفاقات تلخ است زیرا امریکا برای آن که مانع از به قدرت رسیدن ژاپن در جنگ جهانی دوم شود،این دو شهر ژاپن را بمباران اتمی کرد.

شائق افزود:امریکا وقتی متوجه شد توانایی مقابله با نظامیان ژاپن را ندارد مردم بی دفاع و کودکان بی گناه را بمباران کرد. اگر از لحاظ حقوق بشر هم بخواهیم به این قضایا نگاه کنیم امریکا جنایتکار ترین دولت قرن است. پلیس امریکا جلوی همه مردم اسلحه می کشد و درحالی پوتین خود را بر روی گردن یک سیاه مظلوم گذاشته است،تیر خلاص را به او شلیک می کند.

امام جمعه وحیدیه درباره تصمیمات اخیر سازمان ملل گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دبیر کل روسیاه سازمان ملل خود گفت به خاطر پول های حرامی که عربستان به سازمان ملل داده است نمی توانند آل سعود را در زمره نقض کنندگان حقوق بشر قرار دهد. همه شما عزیزان می دانید آل سعود کودک کشی می کند،به بیمارستان ها حمله می کند،مردم بی دفاع را به گلوله می بندد واین یعنی حقوق بشر آل سعودی،حقوق بشر امریکایی،حقوق بشر پول و جنگل. هر کس پول و قدرت بیشتری داشته باشد حقوق بشر متعلق به اوست.


حجت الاسلام شائق افزود: طالبان در افغانستان،جبهه النصره در سوریه،بو کرام در نیجریه،داعش در عراق و همه گروهک هایی که در سرتاسر دنیا به اسم اسلام و به طرفداری از اسلام انسان های بی گناه را  می کشند را آل سعود به وجود آورده تا این گروهک های تروریستی اسلام هراسی را در دنیا گسترش دهند تا جهانیان بدانند اسلام دین خون ریزی است نه صلح و دوستی. از همه اقدامات آل سعود پلیدتر حمایت از منافقینی است که قصد براندازی جمهوری اسلامی ایران را دارند. به هر حال آل سعود از هیچ جنایتی دریغ نخواهد کرد. اوف بر آل سعود با این همه اقدامات ننگین اوف بر آل سعود که در مقابل خدا هم جبهه گیری می کند  آل سعود یقینا همان طاغوت است.

 

نماز جمعه وحیدیه

نماز جمعه وحیدیه

نماز جمعه وحیدیه

نماز جمعه وحیدیه

نماز جمعه وحیدیه

نماز جمعه وحیدیه

نماز جمعه وحیدیه

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.