طاهری

فرماندار شهرستان شهریار:

هنر و مهارت آموزی نیاز جدی امروز کشور است

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دومین جلسه کارگاه آموزشی مهارت های زندگی گفت: هنر و مهارت آموزی نیاز جدی امروز کشور و حل کننده بسیاری از مشکلات میباشد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، دومین جلسه کارگاه آموزشی مهارت های زندگی تحت عنوان خانواده شاد با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، کارشناسان این حوزه و نمایندگان و مشاوران امور بانوان ادارات، نهادها و دهیاری های شهرستان شهریار در فرمانداری شهریار برگزار شد.
بنا بر این گزارش؛ در این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با ابراز خرسندی از توجه بانوان به این جلسه با بیان اینکه مهارت های لازم اگر در پروسه مشخصی به جامعه تزریق شود میتواند هماهنگی و همدلی ایجاد کند و با ذکر این نکته که مشکل امروز جوانان ما بعد از تحصیل این است که به دلیل نداشتن مهارت تنها بدنبال کاری اداری هستند افزود: خانواده ها باید به این اصل توجه کنند که اگر فرزندان آنها بر اساس مهارت و هنر خود کار کند میتوانند در مجموعه کشور تاثیر بسزایی داشته باشند.
فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر نیاز امروز کشور به مهارت و هنر آموزی در ابعاد مختلف، با اشاره به سیاست های جدید آموزش و پرورش و تصمیماتی که همسو با این سیاست ها در شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار اتخاذ گردیده، بیان داشت: مجموعه این سیاستها چنین است که دانش آموزان گرایش بیشتری به سمت رشته های فنی و حرفه ای پیدا کنند و امروز مطابق با این سیاست گذاری در شهرستان شهریار آمار ما در رابطه با آموزش های فنی و حرفه ای در حال افرایش میباشد که میتوان از همین طریق بسیاری از مشکلات را حل کرد.
نمانیده عالی دولت در شهرستان شهریار هدف از برگزاری این جلسه را توجه به اهمیت مهارت آموزی در زندگی که نیاز خانواده ها میباشد عنوان کرد که لازم است با شناسایی گروه های هدف در ادارات و نهادها و تشکیل جلساتی بدین مضمون در جهت تاثیر گذاری بر آنها با استفاده از شیوه های مختلف اقدام شود.
وی افزود: حل کردن یک مشکل از یک خانواده و یا محله بصورت دلسوزانه و مسئولانه بسیار مهم است و چه بسا با اصلاح عضوی از خانواده و بهبود شرایط خانواده، بتوان در آینده کشور و دنیا تاثیر گذاشت.
وی در انتها با تاکید به جایگاه بانوان در کشور و میزان تاثیر گذاری بالای این قشر گفت: بانوان با ورود خود به عرصه های مختلف باعث بهبود و ساماندهی بسیاری از امور میشوند که در دولت تدبیر و امید نیز به موضوع حضور بانوان در بخش های مختلف فعالیتی و مدیریتی توجه بسیار میشود که در این راستا لازم است با استمرار این جلسات همراه با برنامه ریزی مناسب در جهت بهبود مهارتهای زندگی و توانمند سازی خانواده ها گام برداشته شود.

 

طاهری

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.