آملی لاریجانی

آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی:

هنوز هم برخی می گویند باید در چارچوب اقتصاد غرب پیش برویم

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز بعد از ۳۷ سال شنیده می شود که برخی ها گفته اند اگر می خواهیم مشکلاتمان حل شود باید در چارچوب اقتصاد غربی ها پیش برویم و تمام ارزش های سیاسی و فرهنگی را که با خود می آورند بپذیریم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از دانشجو، رئیس قوه قضائیه در نخستین جلسه مسئولان عالی قضایی در سال جدید به یوم الله ۱۲ فروردین اشاره کرد و تاکید کرد: این روز برای ما یک عید است.

 

آیت الله آملی لاریجانی در ادامه به موضوع اقتصاد مقاومتی و بد عهدی های آمریکایی ها اشاره کرد و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا یک قیچی دو لبه را به ملت ما نشان می دهد و آن این است که یا تسلیم وضعی باشیم که آمریکایی ها برای ما ترسیم کرده اند که دست برداشتن از آرمان های انقلاب اسلامی و قبول کردن تحقیر است یا اینکه با تحریم های اقتصادی و فشارهای دولت آمریکا و امثال آن مواجه شویم.

 

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: البته مقام معظم رهبری با موشکافی در این دو وجه و دو لبه قیچی فشار که آن ها نشان می دهند فرمودند که این طور نیست که تنها مسیر برای ملت عزیز همین دو مسیری باشد که آن ها نشان می دهند، ما یک مسیر دیگری هم داریم که در آن عزت و استقلال ماست و آن اقتصاد مقاومتی و اتکا به درون کشور است.

 

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه با پایمردی اقتصاد مقاومتی شدنی است گفت: اگر ما با ملت صادق باشیم و از همه کمک بخواهیم و خودمان نیز به اقتدار ملی و اقتصاد مقاومتی اعتقاد داشته باشیم، مسلما این کار شدنی است.

 

وی با بیان اینکه ایشان سیاست های اقتصاد مقاومتی را به عنوان سند رسمی به همه مسئولان اعلام فرمودند افزود: این هشدارهای مقام معظم رهبری را همه باید جدی بگیریم.

 


رئیس قوه قضائیه گفت: عده ای برای ما نسخه ای ننویسند که از بیخ و بن نظام جمهوری اسلامی را چیز دیگری ترسیم کنند و این نظام را به نظام دموکراتیک دیگری با همان ابزارها و لوازم تبدیل کنند.

 

وی افزود:‌ امروز بعد از ۳۷ سال شنیده می شود که برخی ها گفته اند اگر می خواهیم مشکلاتمان حل شود باید در چارچوب اقتصاد غربی ها پیش برویم و تمام ارزش های سیاسی و فرهنگی را که با خود می آورند بپذیریم.

 

آملی لاریجانی تاکید کرد: این فکر، خطرناک و غلط است و همان است که امام راحل با آن مبارزه کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.