واژگونی پراید پس از برخورد با MVM در شهریار

واژگونی پراید پس از برخورد با MVM در شهریار + تصاویر

تصادف دو دستگاه خودروی سواری پراید و ام وی ام در بلوار شهدای اندیشه شهریار منجر به واژگونی پراید و خسارت به دیگر خودرو شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، تصادف دو دستگاه خودروی سواری پراید و ام وی ام در بلوار شهدای اندیشه شهریار منجر به واژگونی پراید و خسارت به دیگر خودرو شد.

احمد کریمی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهریار در رابطه با این حادثه گفت: پس از اطلاع ستاد فرماندهی و سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر وقوع تصادف منجر به واژگونی در بلوار شهدای اندیشه، همکاران ما بلافاصله به محل اعزام شده و اقدامات اولیه را برای این تصادف انجام دادند.

وی اظهار داشت: متأسفانه این حادثه که در بلوار شهدای اندیشه جنب کمیته امداد رخ داده با واژگونی یکدستگاه پراید و خسارت به خودروی سواری ام وی ام همراه بود.

کریمی گفت: مأموران آتش نشانی ایستگاه ۱۰۱ پس از انجام اقدامات ایمن سازی و قطع سرباتری و جلوگیری از نشت بنزین، مصدومان را با همکاری اورژانس به مرکز درمانی منتقل کرده و خودروی واژگون شده را به حالت اولیه بازگرداندند.

مدیرعامل آتش نشانی شهریار گفت: علت این حادثه عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و راهنمایی و بی احتیاطی در کنترل وسیله نقلیه بوده خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.

واژگونی پراید پس از برخورد با MVM در شهریار

واژگونی پراید پس از برخورد با MVM در شهریار

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code