واژگونی کامیون

لغزندگی جاده حادثه آفرید:

واژگونی کامیون در محور شهریار-تهران+تصاویر

یک دستگاه کامیون حامل بار در جاده شهریار به سمت تهران واژگون شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، یک دستگاه کامیون حامل بار در محور شهریار به سمت تهران بعد از تقاطع غیر هم سطح سپاه، به دلیل لغزندگی جاده ناشی از بارندگی روزهای اخیر، تخطی از سرعت مجاز و عدم رعایت موارد ایمنی با گاردریل ها و تیر فشار قوی برق کنار جاده برخورد و واژگون شد.

احمد کریمی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهریار در این رابطه به راه مبین گفت: طی تماس های مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار، واژگونی یک دستگاه کامیون در جاده شهریار به سمت تهران گزارش شد.

وی افزود: با اعلام این خبر ماموران سازمان آتش نشانی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. در این حادثه راننده کامیون بعد از برخورد به گاردیل های کنار جاده در داخل خودرو محبوس و به دلیل صدمات شدید  وارده بر خودرو راه خروج برای وی مسدود شده بود.

کریمی ادامه داد: به دلیل همجواری محل حادثه با تیر فشار قوی و همچنین نشت گازوئیل کامیون، خطر انفجار به شدت محل حادثه و سایر شهروندان را تهدید می کرد لذا با تیزهوشی و سرعت عمل ماموران سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار و جلوگیری از ادامه نشت سوخت خودرو، از وقوع حادثه ای جدی جلوگیری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار در پایان متذکر شد:  با توجه به فرارسیدن فصل سرما و بارش باران و برف و لغزنده بودن اکثر محورهای مواصلاتی شهر از رانندگان عزیز تقاضا داریم تا همواره سرعت مجاز را در طول مسیر خود رعایت و موارد ایمنی مخصوصا رعایت فاصله مجاز با خودرو جلویی خود را کاملا رعایت کنند تا کمتر شاهد حوادث از این دست باشیم.

واژگونی کامیون

واژگونی کامیون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.