دو+تابعیتی

نماینده شادکان:

وجود مدیران دوتابعیتی را نمی توان انکار کرد

عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی گفت: در دولت، مدیران دوتابعیتی حضور دارند و آقایان بجای فرافکنی، هر چه سریعتر این افراد را عزل و از سمت شان برکنار کنند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور مبنی بر اینکه «برخی مسئولان دو تابعیتی و هنوز در راس امور هستند»، گفت: این سخنان درست است چرا که بر اساس اطلاعاتی که ما هم داریم برخی از مدیران دوتابعیتی هستند و همچنان در راس کار قرار دارند.

وی با اشاره به اظهارات برخی از مسئولین دولتی مبنی بر اینکه هیچ مدیر دوتابعیتی نداریم، افزود: اینکه برخی می گویند در دولت دوتابعیتی وجود ندارد، خلاف واقع است.

عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی تصریح کرد: برخی از مسئولین دوتابعیتی هستند. برخی از مدیران و معاونین آنها در وزارتخانها و ادارات مختلف دولتی دوتابعیتی هستند .

ناصری نژاد گفت: هیئت تحقیق و تفحص مجلس از مدتها قبل کار خود را آغاز کرده و این کار ادامه دارد. ما در تلاش هستیم طبق قانون عمل کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: هیئت تحقیق و تفحص مجلس بزودی گزارش خود را آماده و نهایی می کند اما ما از دولت می خواهیم تا قبل از اینکه مجلس اسامی افراد دوتابعیتی را مشخص و برملا کند، خود آنها این افراد را مشخص و با آنها برخورد و عزل کنند.

ناصری نژاد گفت:ما مدارک و مستدات در خصوص افراد دوتابعیتی را به قوه قضائیه تحویل خواهیم داد تا برخوردهای لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مناسب نیست مسئولین دولتی مواضع دوپلو بگیرند و حقایق را شفاف بیان نکنند، افزود: باید همیشه سعی شود تا اعتماد مردم جلب شود و از کتمان واقعیت ها بپرهیزیم.

عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی اظهار امیدواری کرد تا این هیئت در مدت زمانی قانونی گزارش خود را آماده و برای قرائت در صحن مجلس به هیئت رئیسه مجلس تحویل دهد.

« برخی مسئولان دو تابعیتی و هنوز در راس امور هستند. گاهی در این زمینه با دشمن همراهی می کنند. چرا دولت با مسئولان دو نابعیتی برخورد نمی کند؟. خبر داریم برخی از مسئولان دوتابعیتی هستند و این خلاف قانون است. دولت اعلام کرد که آنها را از کار برکنار می کند اما این کار را نکرد، دو تابعیتی به این معناست که در صورت بروز جرم، می تواند از کشور فرار کند. خبر داریم که غالب دو تابعیتی ها انگلیسی و کانادایی هستند». اینها اظهارات حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور است که در نشست بررسی مشخصه‌های قوه قضاییه انقلابی که به میزبانی دانشگاه امام حسین و در لانه جاسوسی برگزار، بیان شد.

این سخنان دادستان کل کشور در چهارشنبه ۲۷ بهمن بیان شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.