سید فرید موسوی

موسوی:

وزیر ورزش قصد دارد کم کاری های خودش را توجیه کند

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس گفت: آقاي وزير بايد يك پاسخ قانع‌كننده‌اي برای افكار عمومي و نمايندگان داشته باشد. اگر حد ما اين است پس به چه دلیل دستگاهي به نام وزارت ورزش داريم؟!

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانشجو، سید فرید موسوی سخنگوی فراکسیون ورزش مجلسدر واکنش به صحبت‌های اخیر گودرزی وزیر ورزش مبنی براینکه باید بپذیریم که جایگاه ورزش ما در دنیا فعلاً همین است، اظهار داشت: فکر می‌کنم که وزیر ورزش قصد داشته با این صحبت کم کاری‌های خود را توجیه کند.

 

وی یادآور شد: اگر حد ورزش ما همین است جایگاه مدیریت و برنامه‌ریزی در این حوزه کجا قرار دارد؟! والیبال و تکواندوی ما یک شبه به این نقطه نرسیدند. در مسابقات المپیک دیدیم که فینال فوتبال این دوره از مسابقات را داوران ایرانی قضاوت کردند. اینها همه پتانسیل‌هایی هستند که ما در ورزش کشور و در میان جوانانمان داریم. هرگاه به جوانان اعتماد و بستر لازم را برای حضور واقعی آنان فراهم کردیم، این قشر حماسه آفریدند.

 

موسوی تصریح کرد: آقای وزیر باید یک پاسخ قانع‌کننده‌ای برای افکار عمومی و نمایندگان داشته باشد که اگر حد ما این است پس به چه دلیل دستگاهی به نام وزارت ورزش داریم؟! اگر حد ما این است چرا دستگاه‌های متولی امر ورزش ایجاد کرده‌ایم؟! حماسه‌هایی که جوانان در دوران دفاع مقدس آفریدند افتخارات این کشورِ بوده که با اعتماد به آنان انجام شد.

 

سخنگوی فراکسیون ورزش در پایان خاطرنشان کرد: اگر حد ورزش ما این بود کیمیا علیزاده با ۱۸ سال سن نمی‌توانست مدال المپیک را برای اولین بار در حوزه زنان کسب کند. اینها مواردی است که آقای وزیر باید درباره آن بازنگری جدی کند و اگر نمی‌تواند هیچ‌گونه برنامه‌ریزی و مدیریتی در این حوزه داشته باشد به نظرم باید جای خود را برای دیگران خالی کند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.