درخشان نسب

شهردار شهریار:

پایانه مسافربری اندیشه آماده بهره برداری است/انسجام و هماهنگی شهرداری ها،موجب حل بسیاری از مشکلات مردم می شود

شهردار شهریار گفت: مسئولان باید در تلاش باشند تا همواره در جهت حل مشکلات شهر قدم بردارند برای مثال یکی از مسائل مربوط به شهر اندیشه عدم راه اندازی پایانه مسافربری ای شهر است، در حالی که این پایانه از مدت ها قبل آماده بهره برداری و خدمت رسانی می باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، احسان درخشان نسب شهردار شهریار در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان شهریار با اشاره به لزوم هماهنگی میان شهرداری های شهرستان گفت: در صورتی که شهرداری های شهرستان از انسجام و هماهنگی لازم برخوردار باشند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

شهردار شهریار بیان کرد: مسئولان باید در تلاش باشند تا همواره در جهت حل مشکلات شهر قدم بردارند برای مثال یکی از مسائل مربوط به شهر اندیشه عدم راه اندازی پایانه مسافربری ای شهر است، در حالی که این پایانه از مدت ها قبل آماده بهره برداری و خدمت رسانی می باشد.

درخشان نسب افزود: همواره در سطح شهرستان شاهد ساخت و سازهای غیر مجاز و غیر اصولی هستیم که یکی از دلایل افزایش این ساخت و سازها، عدم هماهنگی بین ادارات خدمت رسان در حفاری ها با شهرداری ها می باشد، چرا که در بسیاری از این موارد حریم ملک با شهرداری مجاور مشخص نیست.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تراکم جمعیت در امیریه شهریار گفت: یکی از مناطق پر جمعیت در شهرستان شهریار، شهرک امیریه است، به همین دلیل شهرداری آمادگی دارد تا به ادارات و دستگاه ها برای احداث و راه اندازی دفتر و نمایندگی، زمین واگذار کند.

درخشان نسب افزود: تمامی شهرهای شهرستان شهریار به منظور بررسی مسایل و مشکلات حوزه شهری مخصوصا موضوع ترافیک، نیازمند انسجام و یکپارچگی هستند.

 

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

۱ دیدگاه

  1. حمید پاسخ

    سلام…میشه بفرمایید چرا این پایانه هنوز افتتاح نشده.با اینکه مدتهاست اماده بهره برداری هست…وجود ایستگاهای تاکسی در میدان ازادگان مشکلات زیادی بدای کسبه و مردم ب وجود اورده.به طوری که هم باعث ترافیک و هم بی نظمی در شهر شده.امیدوارم پیگیری لازمه صورت بگیرد.تشکر