رییس کمیته امداد:

پرداخت ۲۴۰۰ میلیارد تومان وام به مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سال گذشته ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان وام به مدد جویان کمیته امداد پرداخت شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از مهر،  پرویز فتاح در سفر به شهرستان دهلران اظهار داشت: سال گذشته در حوزه توانمند سازی مددجویان با کمک دولت و مجلس و سهم کمیته امداد امام خمینی(ره) از منابع داخلی، ۲ هزار ۴۰۰ میلیارد تومان در قالب ۱۳۵ هزار فقره وام در کل کشور پرداخت شده است.

وی بیان داشت: از مجموع این میزان پرداختی، یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان از محل منابع بانک ها ومابقی از منابع داخلی بوده است.

وی بیان داشت: ما به دنبال این هستیم که خانواده های تحت حمایت به حدی از توانمندی اقتصادی برسند که نیازی به حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و دیگر سازمانهای حمایتی نداشته باشند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: یکی از موضوعات مهمی که در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در دستور کار ما قرار دارد شناسایی افرادی است که توانایی انجام کار دارند.

دولت و مجلس در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت به خوبی عمل کردند

فتاح عنوان کرد: ما به دنبال این هستیم با نظارت بر اجرای کار و تسهیلات پرداختی، افراد به یک درآمد پایدار برسند تا نیاز به دریافت مستمری ماهیانه نباشند.

وی افزود: خوشبختانه دولت و مجلس در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره ) به خوبی عمل کردند به طوری که سال گذشته ۹۰درصد وام های اختصاص یافته به کمیته جذب شده است.

فتاح تصریح کرد: در سال جاری همه ساز و کارها برای توانمندسازی خانواده ها تحت حمایت آماده شده است و قطعا با حمایت های دولت و مجلس امسال سطح اشتغال بالاتری ایجاد خواهیم کرد.

وی گفت: ما در تلاش هستیم با توانمندی سازی، خانواده های تحت حمایت را خودکفا کنیم.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.