پروژه های بیمارستان امام خمینی (ره) و تقاطع غیر هم سطح فتح_شهریار ویژه دیده شود/تزریق اعتبارات به پروژه ها اثرات مخرب اجتماعی و اقتصادی کاهش میدهد

نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار به همراه دکتر حق وردی نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در دیدار باترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اظهار داشت:پروژه بیمارستان شهریار لازم است در زمره پروژه های ویژه در خصوص تخصیص اعتبار قرار بگیرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،طاهری گفت: شهرستان شهریار نیازمند  نگاه ویژه ی مجموعه سازمان مدیریت در خصوص  تخصیص  اعتبارات لازم جهت تسریع در ساخت  پروژه بیمارستان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار ادامه داد:پروژه بیمارستان امام خمینی (ره) یکی از مطالبات به حق مردم است که سالها منتظر تحقق این وعده هستند ،امروز این پروژه پیشرفت فیزیکی مطلوبی را دارد که در صورت تخصیص اعتبارات لازم، شاهد افتتاح این پروژه در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

  فرماندار شهرستان شهریار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رفع موانع ترافیکی در وردی شهرستان شهریار از محور فتح  به شهریار  بیان کرد :پیشرفت فیزیکی تقاطع غیر هم سطح ورودی شهریار از محور فتح در شرایط مطلوبی است،اما روند اجرای پروژه همزمان با زمان بندی نیازمند تخصیص و تزریق اعتبارات تعیین شده است چرا که با همه مشکلاتی که به خاطر میزان عبور و مرور ترافیک در این محور است امروز نزدیک به ۸درصد پروژه از زمان بندی عقب است.

وی  در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد:شرایط اقتصادی به نوعی است که اگر در زمان مقرر اعتبارات به سمت پروژه هدایت نشود، زمان بر شدن پروژه موجب افزایش هزینه ها و همچنین در پی افزایش زمان احداث پروژه ،نارضایتی  شهروندان و دلسردی آنها  را شاهد خواهیم بود،تسریع در احداث پروره تقاطع غیر هم سطح فتح_شهریار اثرات بسیار بالایی در رفع مشکلات ترافیکی و همچنین کاهش مصرف حامل های انرژی و صرف وقت مردم در ترافیک میشود.


نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در ادامه این جلسه-تصریح کرد :حق آبه شهریار یکی دیگر  از دغدغه های عموم شهروندان است و لزوم پیگیری تخصیص آن از محل منابع نیازمند تسریع و رفع موانع است ،اقدامات در این خصوص باعث افزایش آب های زیرزمینی و همچنین رشد تولید محصولات کشاورزی در منطقه میشود.

وی در پایان  افزود:اتصال به شبکه آبهای سطحی یکی دیگر از خواسته های عموم شهروندان شهرستان شهریار است که این مهم نیز نیازمند نگاه فرابخشی است و تحقق این موضوع در زمان کم موجب افزایش خدمات دهی شهرستان شهریار در حوزه کشاورزی ،تولید محصولات باغی و … به استان تهران و کشور میشود و این نه تنها در بحث کاهش مخاطرات زیست محیطی    بلکه در خصوص بهبود شرایط اقتصادی منطقه نیز موثر خواهد بود.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.